Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Barnsteencollier 536
Barnsteencollier
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring met amethist en lemonkwarts 653
Zilveren ring met amethist en lemonkwarts
Startprijs 50 EUR
Twee zilveren broches 654
Twee zilveren broches
Startprijs 50 EUR
Collier van zoetwaterparels 662
Collier van zoetwaterparels
Startprijs 50 EUR
Edelstalen collier, Moments 684
Edelstalen collier, Moments
Startprijs 50 EUR
Collier met zilver vergulde hanger  met citrien 780
Collier met zilver vergulde hanger met citrien
Startprijs 50 EUR
Twee zilveren ringen met turkoois 855
Twee zilveren ringen met turkoois
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met saffieren 866
Zilveren armband met saffieren
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met rodochrosiet 867
Zilveren armband met rodochrosiet
Startprijs 50 EUR
Twee gouden ringen 457
Twee gouden ringen
Startprijs 60 EUR
4 Lange edelstenen colliers 488
4 Lange edelstenen colliers
Startprijs 60 EUR
2 Bruin lederen etuis met gouden sluiting 570
2 Bruin lederen etuis met gouden sluiting
Startprijs 60 EUR
Barnsteencollier 603
Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR
Barnsteencollier 604
Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR
Slavenband, jade. 729
Slavenband, jade.
Startprijs 60 EUR
Twee zilveren plaathangers met goudoplage 85
Twee zilveren plaathangers met goudoplage
Startprijs 65 EUR
Gouden hanger met granaat 451
Gouden hanger met granaat
Startprijs 65 EUR
Gouden ring met camee 229
Gouden ring met camee
Startprijs 70 EUR
Rado dameshorloge 382
Rado dameshorloge
Startprijs 70 EUR
Lot horloges, 4x 510
Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR
Barnsteen collier 530
Barnsteen collier
Startprijs 70 EUR
Bloedkoraal collier 559
Bloedkoraal collier
Startprijs 70 EUR
Bloedkoraal 854
Bloedkoraal
Startprijs 70 EUR
3 Rij parel armband + collier met sloten, zilv. achterplaat 336
3 Rij parel armband + collier met sloten, zilv. achterplaat
Startprijs 75 EUR