Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amethist stenen 258
Amethist stenen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Broche met stenen 337
Broche met stenen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband 353
Zilveren armband

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilv. armband, gevlochten spang 355
Zilv. armband, gevlochten spang

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren hanger 356
Zilveren hanger

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 426
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren horloge 589
Zilveren horloge

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Drie delen barnsteen 683
Drie delen barnsteen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Drie edelstenen colliers 703
Drie edelstenen colliers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot schmuck 704
Lot schmuck

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Slavenband granaat zilver 749
Slavenband granaat zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren zakhorloge 136
Zilveren zakhorloge

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oorhangers zilver roze zirconia 226
Oorhangers zilver roze zirconia

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot diversen 639
Lot diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Drie zilveren armbanden 663
Drie zilveren armbanden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Slavenband zilver edelstenen 748
Slavenband zilver edelstenen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Twee zakhorloges 801
Twee zakhorloges

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Rinkelband zilver 85
Rinkelband zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen 427
Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilver vergulde oorhangers met amethist 431
Zilver vergulde oorhangers met amethist

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ketting van glas 487
Ketting van glas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot double en parelsieraden 638
Lot double en parelsieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Twee hangers met blauwe steen 662
Twee hangers met blauwe steen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot edelstenen sieraden 685
Lot edelstenen sieraden

Resultaat:

20 EUR