Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Henk Bernink, Spoorwegovergang
Startprijs 400 EUR

Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Startprijs 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Startprijs 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Startprijs 400 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Vallette, Valle de Cayamber
Startprijs 400 EUR

A. Valette, 1929. Adolphe Valette. 1876 - 1942. Valle de Cayamber all Fendo el Cerro, Blanco Equador 1929. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 71 cm. In goede staat.

Rodolphe Bolliger, 6x Ets
Startprijs 400 EUR

Zes diverse etsen van Rodolphe Bolliger. 1878 - 1952. Franse School. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

W. Heinecke, Paard en wagen in winterse stad
Startprijs 400 EUR

W. Heinecke. 1895 - 1978. Paardenwagen in winterse stad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.

Matthieu Wiegman, Riviergezicht met huis
Startprijs 400 EUR

Matthieu Wiegman, ook verso geschilderd + gesigneerd. Riviergezicht met huis, verso Adam en Eva bij boom. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Hendrik Schaap, Stadsgezicht Delft
Startprijs 400 EUR

Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadsgezicht Delft. Gouache op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.

Prof. J.H. Jurres, Ruiters bij rustende paarden
Startprijs 400 EUR

Prof. Johannes Hendrikus Jurres. 1875 - 1946. Ruiters bij rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 61 cm. In goede staat.

Henk Bernink, Spoorrails wissel
Startprijs 400 EUR

Henk Bernink. Enschede. Spoorrail wissel. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Maurice Basko, Figuratief abstracte voorstelling
Startprijs 400 EUR

Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.

Th. Scharner, Panoramisch berglandschap
Startprijs 400 EUR

Th. Scharner. Toegeschreven aan Théodor T' Scharner. 1826 - 1906. Panoramisch berglandschap met figuren te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Krishna Reddy, Jelly Fish
Startprijs 400 EUR

Krishna Reddy. 1925 - 2018. Epreuve d'artiste. Jelly Fish. Lithografie op papier. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.

Eickelkamp, Zutphen
Startprijs 400 EUR

Front restsignatuur, verso Eickelberg. Toegeschreven aan W.H. Eicelberg. 1845 - 1920. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 11 cm. In goede staat.

U. Nancy, Moeder met kind
Startprijs 350 EUR

U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

A. v.d. Schouw, Hollandse haven in de winter
Startprijs 350 EUR

Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Two Dollar Biljet, Andy Warhol
Startprijs 350 EUR

Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Hilda van Stockum, Stilleven
Startprijs 350 EUR

Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Hollands landschap
Startprijs 350 EUR

W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.

H.P. Groen, Rotterdamse kade
Startprijs 350 EUR

Hendrik Pieter Groen. Rotterdamse kade met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.