Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startprijs 3.400 EUR

Twee prachtige vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met putti + vogels. Circa 1800. Eén arm mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In goede ongereinigde staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Pop Art paspop
Startprijs 1.000 EUR

Levensgrote pop art vrouwelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 182 cm. In zeer goede staat.

Pop Art paspop
Startprijs 1.000 EUR

Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.

Pietra Dura design pop
Startprijs 1.000 EUR

Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.

2x Venetiaans figuur
Startprijs 900 EUR

Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

2x Kapitale kaarskandelaar
Startprijs 800 EUR

Twee grote bronzen figuren kaarskandelaren met marmer, deels verguld. Naar antiek voorbeeld. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 x 29 x 72 cm. In goede staat.

Lüsterweibchen hanglamp
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse houtgesneden, en origineel gepolychromeerde Lüsterweibchen hanglamp voor kaarsen. Kaarsenhouder mist. Afmeting; 90 x 72 x 71 cm. In goede staat.

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startprijs 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Gestoken (bijbelse) plaquette 43 x 39 cm.
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws notenhouten bijbelse snijwerk plaquette. Italië. Abrahams offer. Afmeting: 48,3 x 38 x 4 cm. In goede staat.

Kleine Duitse kist, 1900
Startprijs 600 EUR

Kleine Duitse notenhouten historisme kist met diverse houtsoorten. Intarsia, floraal/vogel/hert/leeuw decor. Neo renaissance. Circa 1900. Met geheime opbergruimte in deksel. Afmeting: 40 x 34 x 58 cm....

Obelisk, H 82 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote kristallen obelisk, geplaatst op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.

2x Antieke castolette, 1900
Startprijs 500 EUR

Twee antieke en bijzonder grote castolettes van marmer, versierd met guirlandes en zwanenhalzen. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Antieke theekist, 1800
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse Louis Seize theekist met mozaïek intarsia + originele messing compartimenten en beslag. Circa 1800. Afmeting: 13 x 24 x 12 cm. In zeer goede staat.

Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 500 EUR

Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In ongeopende verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.

2x Religieuze plaquette
Startprijs 500 EUR

Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3
Startprijs 450 EUR

Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.

Paar marmeren zuilen
Startprijs 450 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Jardiniere (Frankrijk)
Startprijs 400 EUR

Antieke plated jardiniere met draken/puttie en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.

Anatomie figuur (man)
Startprijs 400 EUR

Oud anatomie figuur van een man. Met uitneembare ingewanden. Duitsland. Met etiket Hygiene Museum Dresden. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Bronzen lamp, H 68 cm.
Startprijs 350 EUR

Lampenvoet met brons en marmer. Griekse vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Likeurset in mahonie kist
Startprijs 350 EUR

Antieke Engelse vijf-delige likeurset in mahoniehouten met messing kist. Inhoud bestaat uit vier glazen + likeurflessen. Circa 1900. Afmeting: 24 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Palissander (toilet)kist
Startprijs 350 EUR

Palissander houten toiletkist met diverse flacons en doosjes met zilveren deksels versierd met biedermeier graveerwerk, 925/000. En een nagelgarnituur. 31x22x18cm. MT.: Onduidelijk, London, jl.:I:1884...

18e Eeuwse kerfsnede dekseldoos
Startprijs 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse orgelgebogen dekseldoos met kerfsnede. Louis Quinze. Eikenhout. Afmeting: 15 x 35 x 25 cm.