Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht
Startprijs 650 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Craquelé vorming. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Lorenz Murowana, Volendamse platbodems aan steiger
Startprijs 600 EUR

Lorenz Murowana. Duitse School. 1872 - 1950. Volendamse platbodems aan steiger met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Frere Francois Mes, Ontwerp Madonna
Startprijs 600 EUR

Frere Francois Mes. 1892 - 1983. Ontwerp Madonna. Olieverf op papier. Afmeting: H 45 x B 44 cm. In goede staat.

Antieke Madonna
Startprijs 600 EUR

Antieke Madonna, op linnen. 17e - 18e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 43 cm. In redelijke staat.

Picasso, Litho
Startprijs 600 EUR

Lony Wing, Twents coulissen landschap
Startprijs 600 EUR

Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 141 cm. In goede staat.

Ron Meilof, Eenden aan waterkant
Startprijs 580 EUR

Ron Meilof. 1953 - 2016. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse School
Startprijs 550 EUR

Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.

D.H.W. Filarski, Kleurrijk bosgezicht
Startprijs 500 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.

Wim Izaks, Abstract
Startprijs 500 EUR

Wim Izaks. Ongesigneerd. 1950 - 1989. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Oudewater in de winter
Startprijs 500 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram + 1889, Hollands stadsgezicht (Volendam of Marken)
Startprijs 500 EUR

Monogram + 1889. Hollandse School. Hollands stadsgezicht met figuren. Volendam of Marken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

J.H.S. de Haas, Landschap met koeien
Startprijs 500 EUR

J.H.S. de Haas. 1832 - 1908. Hollandse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 71 x B 101 cm. In goede staat.

Willem Heugtenburch, Hollands wintergezicht
Startprijs 500 EUR

Willem Heugtenburch. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht, naar romantisch voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

J. van Mourik, Landarbeiders met paardenspan
Startprijs 500 EUR

Groot werk van Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landarbeiders met paardenspan. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting H 96 x B 119 cm. In goede staat.

Monogram A.K., Stilleven
Startprijs 500 EUR

Monogram A.K. 19e Eeuw. Stilleven met fruit en bloemen. Met origineel vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 35,5 cm. In goede staat.

P.C. Westenberg, Hollands binnenhof met figuren
Startprijs 500 EUR

P.C. Westenberg. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands binnenhof met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Twee edelmannen
Startprijs 500 EUR

19e Eeuws schilderij. Latere signatuur. Twee edelmannen in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 50 cm. In goede staat.

F.A. de Haan, Herder met kudde
Startprijs 500 EUR

Fransiscus Antonius de Haan. 1823 - 1873. Panoramisch duinlandschap met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9,7 x B 13,6 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer, Landschap met herder en schapen
Startprijs 500 EUR

Toegeschreven aan Josef Pfeiffer. Oostenrijkse School. 19e Eeuw. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 82 cm. In goede staat.

Willem Heytman, Strandgezicht met figuren en kinderwagen
Startprijs 460 EUR

Willem Heytman. 1950 - . Strandgezicht met figuren en kinderwagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

F.J. Goosen, Rotterdamse haven
Startprijs 450 EUR

Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.

Hubert Bellis, Vaas met rozen
Startprijs 450 EUR

Hubert Bellis. 1831 - 1902. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 16 cm. In goede staat.

Eugen Kampf, Landschap met boerderij
Startprijs 420 EUR

Eugen Kampf. Duitse School. 1861 - 1933. Landschap met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.