Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, A. Andrén 1384
Schilderij, A. Andrén
Startprijs 50 EUR
Jan Hofman 1978 1385
Jan Hofman 1978
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Etsen, H. Kruiningen 1386
2 Etsen, H. Kruiningen

Resultaat:

75 EUR

2 Zeefdrukken, Peter van den Akker 1387
2 Zeefdrukken, Peter van den Akker
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, A. van Gilst 1388
Schilderij, A. van Gilst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. v. Dijk, stilleven 1389
J. v. Dijk, stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Nits Nybo 1390
Schilderij, Nits Nybo

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Portret jongen 1391
Portret jongen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Damesportret met hoed 1392
Damesportret met hoed

Resultaat:

55 EUR

Schilderij J. van Oosten, stilleven 1393
Schilderij J. van Oosten, stilleven
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Stilleven, Duitse school 1394
Stilleven, Duitse school

Resultaat:

60 EUR

Schilderij, Koppius 1395
Schilderij, Koppius
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, C. Slotman 1396
Schilderij, C. Slotman

Resultaat:

30 EUR

Schilderij, Sara 1397
Schilderij, Sara
Startprijs 130 EUR
2 Werken van Hans Meid 1398
2 Werken van Hans Meid
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Stilleven, Thongers 1399
Stilleven, Thongers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, boten 1400
Schilderij, boten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pendant, boten 1401
Pendant, boten

Resultaat:

80 EUR

Watermolen 1402
Watermolen
Startprijs 50 EUR
Francine, strandgezicht 1403
Francine, strandgezicht
Startprijs 90 EUR
H. ten Cate Weber 1404
H. ten Cate Weber
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Henk Visch 1988 1405
Henk Visch 1988

Resultaat:

120 EUR

Landschap, Oberbayern 1406
Landschap, Oberbayern
Startprijs 50 EUR
Wartenberger 1407
Wartenberger
Startprijs 50 EUR
2x Aquarel, gesigneerd M. Martens 1408
2x Aquarel, gesigneerd M. Martens
Startprijs 40 EUR
Schilderij, Anconé 1409
Schilderij, Anconé
Startprijs 40 EUR
Muller, "de Venne" 1410
Muller, "de Venne"
Startprijs 75 EUR
Stilleven monogram 1411
Stilleven monogram
Startprijs 50 EUR
Kunstwerk, extended systems 1412
Kunstwerk, extended systems
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Schilderijen, stillevens 1413
2 Schilderijen, stillevens

Resultaat:

60 EUR

Schilderij, haven 1414
Schilderij, haven
Startprijs 120 EUR
Schilderij, Guy Fouget 1415
Schilderij, Guy Fouget
Startprijs 45 EUR
Tekening, paarden 1416
Tekening, paarden
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd schilderij, erotica 1417
Ongesigneerd schilderij, erotica
Startprijs 45 EUR
Verkocht
2x Adrie Arendsman 1418
2x Adrie Arendsman

Resultaat:

60 EUR

Jo Remarko 1419
Jo Remarko
Startprijs 40 EUR
A.H. Hoffmann, stilleven 1420
A.H. Hoffmann, stilleven
Startprijs 50 EUR
A.H. Hoffmann 1421
A.H. Hoffmann
Startprijs 50 EUR
Schilderij, G. Schödl 1933 1422
Schilderij, G. Schödl 1933
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, boslandschap 1423
Schilderij, boslandschap

Resultaat:

40 EUR

Schilderij Horsky, Tsjechische school 1424
Schilderij Horsky, Tsjechische school
Startprijs 40 EUR
Stilleven 1425
Stilleven
Startprijs 75 EUR
3 Engelse prenten 1426
3 Engelse prenten
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Otto Pingerda 1427
Schilderij, Otto Pingerda
Startprijs 40 EUR
Schilderij, meisje en jongen 1428
Schilderij, meisje en jongen
Startprijs 40 EUR
2 Antieke gravures 1429
2 Antieke gravures
Startprijs 40 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1430
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Oostrom 1975 1431
Oostrom 1975
Startprijs 60 EUR
Schilderij Henk Reerink, damesportret 1432
Schilderij Henk Reerink, damesportret
Startprijs 125 EUR
3 Oude tekeningen 1433
3 Oude tekeningen
Startprijs 40 EUR
Aquarel, landschap 1434
Aquarel, landschap
Startprijs 50 EUR
Schilderij, Duitse school 1435
Schilderij, Duitse school
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd havengezicht 1436
Ongesigneerd havengezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij, G. Lechner 1437
Schilderij, G. Lechner

Resultaat:

40 EUR

Ets, Amsterdam 1438
Ets, Amsterdam
Startprijs 25 EUR
Ets, Jan van Rijswijk 1439
Ets, Jan van Rijswijk
Startprijs 30 EUR
2 Duitse schilderijen 1440
2 Duitse schilderijen
Startprijs 40 EUR
Schilderij, wintergezicht op dorp 1441
Schilderij, wintergezicht op dorp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Landkaart Venloa 1442
Landkaart Venloa

Resultaat:

160 EUR

Schilderij, Anno Erdle '43 1443
Schilderij, Anno Erdle '43
Startprijs 40 EUR
Verkocht
A. Doll, mediterrané 1444
A. Doll, mediterrané

Resultaat:

50 EUR

Zweedse school Fjord 1445
Zweedse school Fjord
Startprijs 40 EUR
Landschap met molen 1446
Landschap met molen
Startprijs 40 EUR
3 Werken, P. Lasonder 1447
3 Werken, P. Lasonder
Startprijs 50 EUR
Sven Person 1448
Sven Person
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Anne Bruin 1449
Anne Bruin

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, landweggetje 1450
Schilderij, landweggetje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Naar Schiedges, boerin met geit 1451
Naar Schiedges, boerin met geit

Resultaat:

225 EUR

Schilderij, Brandsma 1452
Schilderij, Brandsma
Startprijs 35 EUR
2 Werken E. Fievez 1453
2 Werken E. Fievez
Startprijs 30 EUR
Damesportret 1454
Damesportret
Startprijs 50 EUR
Vervallen uit veiling 1455
Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR
Vervallen uit veiling 1456
Vervallen uit veiling
Startprijs 60 EUR
Schilderij Moeller - Schlunz 1457
Schilderij Moeller - Schlunz
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd schilderij ca. 1930 1458
Ongesigneerd schilderij ca. 1930
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Landkaarten, 18e eeuw 1459
2 Landkaarten, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Landkaarten, 18e eeuw 1460
2 Landkaarten, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Landkaarten 18e eeuw 1461
2 Landkaarten 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Vervallen uit veiling 1462
Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR
Vervallen uit veiling 1463
Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1464
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schilderij, liggende tijger 1465
Schilderij, liggende tijger

Resultaat:

120 EUR

Schilderij W. Klein 1466
Schilderij W. Klein
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Sieloff? 1921 1467
Schilderij, Sieloff? 1921
Startprijs 30 EUR
Damesportret, 19e eeuw 1468
Damesportret, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
3x Grafiek 1469
3x Grafiek
Startprijs 30 EUR
Vervallen uit veiling 1470
Vervallen uit veiling
Startprijs 100 EUR
Pieter van de Regt 1471
Pieter van de Regt
Startprijs 25 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1472
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 25 EUR
3 Landkaarten Duitsland 1473
3 Landkaarten Duitsland
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Olivia Sutton 1848 1474
Schilderij, Olivia Sutton 1848
Startprijs 25 EUR
Verkocht
14 Werken Duitsland 1475
14 Werken Duitsland

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Map houtsnedes Heino Breilman 1476
Map houtsnedes Heino Breilman

Resultaat:

40 EUR

9 Werken Duitse School 1477
9 Werken Duitse School
Startprijs 25 EUR
K. Scheunemann 1478
K. Scheunemann
Startprijs 20 EUR
Twee 19e eeuwse prenten, infanterie 1479
Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Startprijs 20 EUR