Victor wagemaekers Belgische school 1876-1953 Bosgezicht met eenden olieverf op linnen 60x45cm Cond:G
Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Wolfgang Grünberg 1909-2001, Duitse school Titel: Rech o.d. Ahr, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G
Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm
P.J.A Wagemans 1879-1955 Den Haag, haven Rotterdam(craquele) olieverf op linnen 100x60cm. Cond:R
Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G
Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G
Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G
C van de Willige, omstreeks 1900, havengezicht met tweemaster, olieverf op paneel 32x18,5cm. Cond:G
H. Balman, strandgezicht met bomschuiten en figuren, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
F Delco? Delcroix? gezicht op Strassburg olieverf op paneel, linkse achterhoek beschadigd, 26x18cm. Cond:R/G
Tweeveldenicoon, engel met zweetdoek, geflankeerd door 4 heiligen, onder st Joris en de draak 19e eeuws
Schmidt omstreeks 1920, Duitse school, vaas met rozen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G
M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G