Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, boerderij
Startprijs 280 EUR

Victor wagemaekers Belgische school 1876-1953 Bosgezicht met eenden olieverf op linnen 60x45cm Cond:G

Schilderij, Bep Toscani
Resultaat: 150 EUR

Bep Toscani 1940 Amsterdam, moderne compositie, acryl met kranten, 120x150cm, mixed media op linnen, Cond:G

Schilderij, naar Springer
Resultaat: 225 EUR

Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Lakwerk schilderij
Startprijs 50 EUR

Antieke Japans of Chinees lakwerk schilderij, met lakwerklijst, omstreeks 1900 55x42cm Cond:R/G

Schilderij, Wolfgang Grunberg
Startprijs 250 EUR

Wolfgang Grünberg 1909-2001, Duitse school Titel: Rech o.d. Ahr, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Ongesigneerd schilderij, weverij
Startprijs 275 EUR

Ongesigneerd 1e helft 19e eeuw man in interieur bij weefgetouw 36x25cm

Schilderij, P.J. Wagemans
Startprijs 350 EUR

P.J.A Wagemans 1879-1955 Den Haag, haven Rotterdam(craquele) olieverf op linnen 100x60cm. Cond:R

Winterlandschap, C. Compaan
Startprijs 150 EUR

Cees Compaan, Hollands besneeuwd landschap, olieverf op linnen 110x65cm Cond:G

Russische School, winter
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Russische school, winters stadsgezicht olieverf op paneel 15x20cm Cond:G

Jan Engel, strand
Startprijs 250 EUR

Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij vossenjacht, T. Beckman
Startprijs 130 EUR

Theo Beckmann, Duitse school, vossenjacht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond;G

Plaquette, Clemens Briels
Startprijs 150 EUR

Clemens Briels 2008, Son 1946, titel: Bailarina dela Iluvia, gemende techniek op papier 21x18cm. Cond:G

Klaas Bernink + boek
Startprijs 250 EUR

Klaas Bernink '67 +boek 1913-1996 Enschede abstracte compositie lithografie op papier 50x40 Cond:G

Schilderij, gesigneerd Stevens
Startprijs 100 EUR

J.D Stevens(olieografie) omstreeks 1890 vrouw in interieur, reproductie op linnen Cond:R/G

Schilderij, rivierlandschap
Startprijs 150 EUR

C van de Willige, omstreeks 1900, havengezicht met tweemaster, olieverf op paneel 32x18,5cm. Cond:G

Balman, strand met boten
Startprijs 180 EUR

H. Balman, strandgezicht met bomschuiten en figuren, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G

Schilderij landschap
Startprijs 100 EUR

F Delco? Delcroix? gezicht op Strassburg olieverf op paneel, linkse achterhoek beschadigd, 26x18cm. Cond:R/G

Ikoon, 2 delen
Startprijs 250 EUR

Tweeveldenicoon, engel met zweetdoek, geflankeerd door 4 heiligen, onder st Joris en de draak 19e eeuws

Pastel, kindje
Startprijs 100 EUR

Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G

Rob Verf 1969
Startprijs 150 EUR

Rob Verf 1993, 1964 Amersfoort, kubistische figuratieve voorstelling, acryl op linnen 115x80cm Cond:R/G

Stilleven, Schmidt
Resultaat: 80 EUR

Schmidt omstreeks 1920, Duitse school, vaas met rozen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

H. v. Leeuwen, stalinterieur
Startprijs 250 EUR

Henk van Leeuwen (van Oudewater) boereninterieur met boerin, schouw en lopende kippen olieverf op linnen 43x32cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

M. Nijhuis '89, stilleven met tin, schaal uien en glas, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Rudi Lanjouw
Startprijs 400 EUR

Rudi Lanjouw '96 Beilen 1954, titel: the rooms were too small, 125x150cm. mixed media op linnen, Cond:G