Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3-Luik, H.Y. Huang 2002
Resultaat: 160 EUR

Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G

Damesportret, Janine Bosch
Resultaat: 170 EUR

Janine Bosch, portret Mondaine dame, olieverf op linnen 50-70cm. Cond:G

Betsy Westendorp Osieck
Startprijs 100 EUR

Betsy Westendorp Osieck Amsterdam 1880-1968, Orientaalse haven, aquarel op papier 37x35cm Cond:G

Romantisch schilderij, Dachling
Startprijs 400 EUR

F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G

Schilderij Henriette Marcus
Resultaat: 350 EUR

Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G

Franse gravure
Resultaat: 190 EUR

Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G

Schilderij, A. Martens
Startprijs 125 EUR

A. Martens omstreeks 1930. zijlboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G

.
Startprijs 150 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Sipke Kool
Startprijs 2.500 EUR

Sipke kool, leeuwarden 1836-1902 Blaricum, landschap met figuren in klederdracht bij bron, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Startprijs 300 EUR

J.W. van Trirum, jonge kittens met rozen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Schilderij Jan Wessels
Startprijs 350 EUR

Jan Wessels groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G

Schilderij, Heinz Behrens
Startprijs 150 EUR

Heinz Behrens 1922, Duitse school, heidegezicht met schapen en hoedster, olieverf op linnen 66x100cm. Cond:G

Chinees voorouderportret
Startprijs 300 EUR

Groot 19e eeuws Chinees voorouderschilderij met diverse figuren en goudverf (op papier) vouwen en beschadigingen, aquarel op papier 149x84cm Cond:R

Schilderij, stilleven
Resultaat: 100 EUR

E. Kunzel omstreeks 1920 Duitse school, stilleven met fazant, olieverf op linnen 79x60cm, Cond:G

Grote zeefdruk
Resultaat: 310 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G

Stilleven droogbloemen
Startprijs 200 EUR

Jos Groin, vaas met bloemen, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Startprijs 100 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, Buste gelovige vrouw, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Startprijs 150 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G

Wagemaekers, bloemen
Startprijs 290 EUR

Victor Wagemaekers Belgische school 1876-1953 landschap met beek en bloemen olieverf op linnen 55x65cm Cond;G

R. Deirkauf
Startprijs 150 EUR

R Deirkauf 1984 (Raymond) abstract figuratieve compositie, acryl op linnen 150x180cm. Cond:G

Schilderij, dorpsfeest
Startprijs 200 EUR

F. Delcoix omstreeks 1900 Duitse school, gezicht op Strassburg, olieverf op paneel, 26x17,5cm. Cond:R/G

Heinrich Eckstein, dorpsgezicht
Startprijs 150 EUR

Heinrich Eckstein 1935, Duitse school, stadsgezicht St. Johannskirche, olieverf op linnen 81x61cm. Cond:G

Russisch aquarel
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880, Russische school, Russisch winters landschap met figuren op het ijs en Russiche kerk, aquarel op papier, 29,5x21,5cm. Cond:G

Serie van 6 erotische drukken
Startprijs 80 EUR

Zes Gilles Rimbault, 1945, erotische reprodukties door studio '69(offset) 59x54cm. reprodukties op papier, Cond:G