F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G
Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G
Negentiende eeuws Franse ets, F Boucher, J. Ouvrier sculp. les Nimphes au Bain, wortelnoten lijst, ets op papier 26x42cm. Cond:G
A. Martens omstreeks 1930. zijlboot Amsterdamse haven olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
Sipke kool, leeuwarden 1836-1902 Blaricum, landschap met figuren in klederdracht bij bron, olieverf op linnen 51x41cm Cond:G
Jan Wessels groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G
Heinz Behrens 1922, Duitse school, heidegezicht met schapen en hoedster, olieverf op linnen 66x100cm. Cond:G
Jos Groin, vaas met bloemen, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
F. Delcoix omstreeks 1900 Duitse school, gezicht op Strassburg, olieverf op paneel, 26x17,5cm. Cond:R/G
Heinrich Eckstein 1935, Duitse school, stadsgezicht St. Johannskirche, olieverf op linnen 81x61cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1880, Russische school, Russisch winters landschap met figuren op het ijs en Russiche kerk, aquarel op papier, 29,5x21,5cm. Cond:G