45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Broekman, Kerkinterieur 1290
Broekman, Kerkinterieur

130 EUR

Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren 1291
Naar Vertin, Hollands stadsgezicht met figuren

80 EUR

A. van Gilst, Volendamse vissersboten 1292
A. van Gilst, Volendamse vissersboten

140 EUR

Onduid.gesign., Landschap met boerderij 1293
Onduid.gesign., Landschap met boerderij

60 EUR

2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc. 1294
2x A. Wanders, Stilleven met fruit, groente etc.

80 EUR

Miro, Abstract 1295
Miro, Abstract

50 EUR

J. M. Piket, Meisjes portret 1296
J. M. Piket, Meisjes portret
Startprijs 100 EUR
J. Bleys, Glazen bolvaas met gele rozen 1297
J. Bleys, Glazen bolvaas met gele rozen
Startprijs 100 EUR
A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1298
A. de Jong, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

80 EUR

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren 1299
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren

275 EUR

R. Rounikor? Vaas met tulpen 1300
R. Rounikor? Vaas met tulpen
Startprijs 80 EUR
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand 1301
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand

140 EUR

Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren 1302
Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren
Startprijs 100 EUR
Onduid.gesign., Gezicht op villa 1303
Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startprijs 80 EUR
Monogram, Fruit stilleven met gemberpot 1304
Monogram, Fruit stilleven met gemberpot

60 EUR

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars 1305
Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars

90 EUR

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg

130 EUR

J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis 1307
J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis
Startprijs 80 EUR
A. Zuiderwijk, Stadsgezicht Rotterdam 1308
A. Zuiderwijk, Stadsgezicht Rotterdam

140 EUR

R. Rosier, Hollands riviergezicht 1309
R. Rosier, Hollands riviergezicht

70 EUR

Jea Lurcat, Haan 1310
Jea Lurcat, Haan
Startprijs 60 EUR
Charles Eijck, Damesportret 1311
Charles Eijck, Damesportret
Startprijs 60 EUR
2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap 1312
2x Theo Goedvriendt, Zuid-Europese schets + landschap

80 EUR

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer 1313
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer

50 EUR

J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga 1314
J. Mulders, Dorpsgezicht Minnertsga

50 EUR

J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen 1315
J. Maris, Dorpsgezicht met windmolen

50 EUR

P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1316
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar

60 EUR

J. Mels, Zuid-Hollands landschap 1317
J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

100 EUR

Studio J.F. Millet, Boerderij met figuren 1319
Studio J.F. Millet, Boerderij met figuren
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man 1320
Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man
Startprijs 60 EUR
Miniatuur, Hollands wintergezicht 1321
Miniatuur, Hollands wintergezicht

60 EUR

W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel 1322
W.G. Hofker, Bierwagen langs de Amstel

100 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem 1323
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem

400 EUR

C. Zelo, Landschap met landarbeiders 1324
C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Boeren jongen met stok 1325
Ongesigneerd, Boeren jongen met stok
Startprijs 100 EUR
W. T. Haettenschweiler, Duits winterlandschap 1326
W. T. Haettenschweiler, Duits winterlandschap

25 EUR

Onduid.gesign., Figuur loopt over wadden 1327
Onduid.gesign., Figuur loopt over wadden

40 EUR

Jan Geppert, Cyganska Ballada 1328
Jan Geppert, Cyganska Ballada

275 EUR

J.H. Coster, Stilleven met fruit etc. 1329
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.

50 EUR

K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen 1330
K.P. Josef, Havengezicht met vrachtschepen

80 EUR

EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier 1331
EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier
Startprijs 40 EUR
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten 1332
J. Vincken, Stadsgezicht A'dam met stoomboten

70 EUR

J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren 1333
J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren
Startprijs 40 EUR
Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap 1334
Pieter de Gryeff?, Vechtende hanen in landschap

100 EUR

T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

120 EUR

Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee 1336
Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee

200 EUR

G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval 1337
G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Startprijs 80 EUR
Herder en zijn vee aan het rusten 1338
Herder en zijn vee aan het rusten
Startprijs 80 EUR
Stilleven met tin, bloemen en fruit 1339
Stilleven met tin, bloemen en fruit
Startprijs 40 EUR
H. van Ingen, Twee koeien in weiland 1340
H. van Ingen, Twee koeien in weiland

160 EUR

A. Smeerdijk, Landweggetje 1341
A. Smeerdijk, Landweggetje

40 EUR

Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

50 EUR

Onduid. gesigneerd., Vissersvrouwen op strand bij bomschuit

60 EUR

B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker 1344
B. Johnson, Zeeman met wandelstok en kijker

50 EUR

H. Korteling, Stilleven met appelketel 1345
H. Korteling, Stilleven met appelketel
Startprijs 100 EUR
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1346
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht

90 EUR

Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel 1347
Monogram C.W., Fotograaf met dame op stoel

90 EUR

W. Kerlingen, Stilleven met fruit 1348
W. Kerlingen, Stilleven met fruit

70 EUR

J. Lurcat, Steenbok tussen sterren 1349
J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Startprijs 75 EUR
Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen 1350
Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen
Startprijs 50 EUR
Monogram J.S., Heren portret 1351
Monogram J.S., Heren portret

120 EUR

A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

50 EUR

Onduid.gesign., Gezicht op dorp 1353
Onduid.gesign., Gezicht op dorp

50 EUR

2x Ton van Os, Abstract 1354
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 60 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1355
2x Ton van Os, Abstract
Startprijs 60 EUR
H. Schlenk, Elegant paar bij avond 1356
H. Schlenk, Elegant paar bij avond

225 EUR

J.W. Pieneman, Biddende vrouw 1357
J.W. Pieneman, Biddende vrouw

225 EUR

Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht 1358
Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR
N. Huppes, Muiderslot in winter 1359
N. Huppes, Muiderslot in winter
Startprijs 80 EUR
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren 1360
Hollandse School, Stadsgezicht met figuren

50 EUR

C.J. van der Aa, Twents wintergezicht 1361
C.J. van der Aa, Twents wintergezicht

70 EUR

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak 1362
Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak

60 EUR

Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen 1363
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Startprijs 80 EUR
2x Ertman, Indonesische landschappen 1364
2x Ertman, Indonesische landschappen
Startprijs 80 EUR
Onduid.gesign., Hongaarse markt 1365
Onduid.gesign., Hongaarse markt
Startprijs 40 EUR
H. ten Cate, Landschap met boerderij 1366
H. ten Cate, Landschap met boerderij
Startprijs 70 EUR
Monogram W.B., Pratende dames 1367
Monogram W.B., Pratende dames
Startprijs 50 EUR
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen 1368
F. Hoos, Oude haven Enkhuizen

50 EUR

Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

80 EUR

Chinese of Japanse gouache 1370
Chinese of Japanse gouache
Startprijs 40 EUR
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput 1371
Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput

100 EUR

2x Gravures 1372
2x Gravures
Startprijs 60 EUR
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling 1373
W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling

90 EUR

Lot etsen (6x), 1374
Lot etsen (6x),
Startprijs 50 EUR
2x Ikonen naar antiek voorbeeld 1375
2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Startprijs 40 EUR
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen 1376
G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen

70 EUR

H. Eschmann Verso, Dames portret 1377
H. Eschmann Verso, Dames portret

60 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart 1378
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart

110 EUR

3x Antieke  18e eeuwse gravures 1379
3x Antieke 18e eeuwse gravures

100 EUR

Onduid.gesign., Jongens portret 1380
Onduid.gesign., Jongens portret

70 EUR

Imre Giszinger, Stilleven 1381
Imre Giszinger, Stilleven

60 EUR

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren 1382
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen 1383
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 50 EUR
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm 1384
G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm

50 EUR

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade 1385
Onduidelijk, Vissersboten aan de kade

40 EUR