Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Boerderij met rieten dak
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boerderij met rieten dak en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Ertman, Indonesische landschappen
Startprijs 80 EUR

2x Ertman. 20e Eeuw. Indonesische landschappen met figuren op rijstvelden. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Hongaarse markt
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.

H. ten Cate, Landschap met boerderij
Startprijs 70 EUR

Henk ten Cate. 1867 - 1955. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Pratende dames
Startprijs 50 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

F. Hoos, Oude haven Enkhuizen
Resultaat: 50 EUR

Frans Hoos. 1884 - 1966. Oude haven Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bomen
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse gouache
Startprijs 40 EUR

Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, De Bommelas met waterput
Resultaat: 100 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. De Bommelas met waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x Gravures
Startprijs 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse handingekleurde gravures met krab en kreeftsoorten. Bernard Fecit, Martinet del 1725 - 1804. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

W. v.d. Berg, Bijbelse voorstelling
Resultaat: 90 EUR

Willem van den Berg, 1925. 1886 - 1970. Bijbelse voorstelling. Ets op papier. Afmeting: H 34 x B 34 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Startprijs 50 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Startprijs 40 EUR

Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.

G. van Vliet, Hollands havengezicht met schepen
Resultaat: 70 EUR

Ger van Vliet. Circa 1930. Hollands havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. Eschmann Verso, Dames portret
Resultaat: 60 EUR

H. Eschmann Verso. Dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In matige staat.

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart
Resultaat: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.

3x Antieke 18e eeuwse gravures
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke 18e eeuwse gravures. Johannes Luyken. Bijbels. Bestaande uit: Korah, Dathan en Abiram gestraft. Joseph verkoopt koorn aan zijn broers. De ontmoeting van Jacob en Joseph (verkleuring). Gra...

Onduid.gesign., Jongens portret
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Jongens portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Imre Giszinger, Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Imre Giszinger. 1895 - 1936. Duitse School. Stilleven.Olieverf op paneel. Krimpnaden in verf. Afmeting: H 12 x B 13 cm. In redelijke staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startprijs 50 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

G. von Meyen, Portret Kaiser Wilhelm
Resultaat: 50 EUR

Gert von Meyen, 1910. Portret Kaiser Wilhelm. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 10 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.