45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.

J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Onduidelij, Mediterraans havengezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Mediterraanse kustplaats met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen
Resultaat: 60 EUR

Kaart van Delft,
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

E.W. Linck, Stilleven met glas
Startprijs 40 EUR

E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.

J. Jendron, Stadsgezicht Parijs met terras en figuren
Startprijs 50 EUR

J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Francine, Figuren op strand
Startprijs 50 EUR

H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren
Startprijs 150 EUR

H. Krauz. 20e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren, man probeert dames te versieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.