44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1409
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

70 EUR

J. Kruijsen, Boerderij bij bomen 1410
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen

150 EUR

Russische School, Oude vrouw op stoel 1411
Russische School, Oude vrouw op stoel
Startprijs 100 EUR
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten 1412
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startprijs 80 EUR
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht 1413
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht

50 EUR

Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht 1414
Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht

60 EUR

Oskar Buker, Duits landschap 1415
Oskar Buker, Duits landschap

120 EUR

3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen 1416
3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen

250 EUR

J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen 1417
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen

50 EUR

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje 1418
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut 1419
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut

100 EUR

G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam 1420
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam

225 EUR

E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1421
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

80 EUR

G.C. Rol, Gezicht op Leikanger 1422
G.C. Rol, Gezicht op Leikanger
Startprijs 80 EUR
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1423
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

50 EUR