Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram H.S., Boer rookt pijp 1321
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 20 EUR
Piet Klaase, Stal met koeien 1387
Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 20 EUR
2x Oude Duitse landkaarten 1295
2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 25 EUR
Gerrit Alberts, Geluk 1317
Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 25 EUR
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1354
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 25 EUR
Tederkanga, Straat met auto's 1364
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 25 EUR
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling 1368
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 25 EUR
Ugung, Hurkende Indonesische man 1369
Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 25 EUR
Antieke landkaart Ootmarsum 1388
Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 25 EUR
18e Eeuwse Duitse landkaart 1294
18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 30 EUR
Lot prenten in lijst (5x) 1319
Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 30 EUR
3x Oude Chinese werken op zijde 1347
3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 30 EUR
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling 1374
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 30 EUR
Mario Pedro Arata, Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires 1157
Mario Pedro Arata, Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires
Startprijs 40 EUR
3x Mario Pedro Arata, Divers 1159
3x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Duits landschap met huis 1214
Ongesigneerd, Duits landschap met huis
Startprijs 40 EUR
Eduardo Guerra, La Habana 1995 1308
Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startprijs 40 EUR
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst 1323
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startprijs 40 EUR
M.C. Middelhoek, Fries dorpsgezicht 1340
M.C. Middelhoek, Fries dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR
Jos Francois, Gracht Amsterdam 1380
Jos Francois, Gracht Amsterdam
Startprijs 40 EUR
H. Paskamp, Duits landschap 1385
H. Paskamp, Duits landschap
Startprijs 40 EUR
J.Maris, Zuid Europese dame 1322
J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1335
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Startprijs 50 EUR
W. Zwart, Hollands landschap met koeien 1336
W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Startprijs 50 EUR