Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Paskamp, Duits landschap 1385
H. Paskamp, Duits landschap
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1386
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee

Resultaat:

70 EUR

Piet Klaase, Stal met koeien 1387
Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 20 EUR
Antieke landkaart Ootmarsum 1388
Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 25 EUR
3x Patrick Nagel 1389
3x Patrick Nagel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Jan Burssens, Twee torso's 1390
Jan Burssens, Twee torso's

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
J. Messe, Stadsgezicht 1391
J. Messe, Stadsgezicht

Resultaat:

50 EUR

G. Keast, Nestelende vogel 1392
G. Keast, Nestelende vogel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Monogram H.K, Kubistisch portret 1393
Monogram H.K, Kubistisch portret

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jan Burssens, Torso 1394
Jan Burssens, Torso

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1395
G. Jonge, Twee kinderen in de branding

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hans Meid, 2x Etsen 1396
Hans Meid, 2x Etsen

Resultaat:

50 EUR

Onduid.gesign., Portret 1397
Onduid.gesign., Portret
Startprijs 70 EUR
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1398
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR
Herman Brood, Fantasie figuren 1399
Herman Brood, Fantasie figuren
Startprijs 70 EUR
Verkocht
C.G. van Os, Aalscholvers 1400
C.G. van Os, Aalscholvers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Molen in de sneeuw 1401
Ongesigneerd, Molen in de sneeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Portret miniaturen 1402
5x Portret miniaturen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling 1403
H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling

Resultaat:

350 EUR

4x Aad v.d. Bos, Divers 1404
4x Aad v.d. Bos, Divers
Startprijs 80 EUR
Jaroslav Setelik, Havengezicht Dordrecht 1405
Jaroslav Setelik, Havengezicht Dordrecht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade 1406
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J.J. Hovener, Orang Oetan 1407
J.J. Hovener, Orang Oetan

Resultaat:

35 EUR

P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven 1408
P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1409
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen 1410
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen

Resultaat:

150 EUR

Russische School, Oude vrouw op stoel 1411
Russische School, Oude vrouw op stoel
Startprijs 100 EUR
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten 1412
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht 1413
G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht 1414
Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oskar Buker, Duits landschap 1415
Oskar Buker, Duits landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen 1416
3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen 1417
J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen

Resultaat:

50 EUR

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje 1418
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR
Verkocht
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut 1419
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam 1420
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1421
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

Resultaat:

80 EUR

G.C. Rol, Gezicht op Leikanger 1422
G.C. Rol, Gezicht op Leikanger
Startprijs 80 EUR
Verkocht
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1423
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

Resultaat:

50 EUR