Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Corneille, Figuren
Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille. 1998. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Figuren 1948. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Landschap met boerderij
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse gravures
Resultaat: 50 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse met goud ingekleurde gravures. Mogelijk John Leeds, circa 1678 Engeland. Gravures op papier. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse gravure, Apollo
Resultaat: 60 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure van Apollo. LL. Random Sculp Rome. Gravure op papier. Afmeting: H 32 x B 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Perzische gouache
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Perzische gouache. Aangespannen paard, floraal + goud decor. Gouache op zijde. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure
Startprijs 35 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 100 EUR

2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Resultaat: 110 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatinta op papier. In redelijke staat.

Chinees rolschilderij, Figuur met kind
Startprijs 80 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.

A.J. Slijkhuis, Boeren interieur
Resultaat: 100 EUR

A.J. Slijkhuis. 1876 - 1922 Deventer. Boeren interieur met haard en heksenhaal. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 54 cm. In goede staat.

Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Elise Claudine Arntzenius. 1902 - 1982. Handgesigneerd verso. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

H.A. van Ingen, Koe bij knotwilg aan slootkant
Resultaat: 100 EUR

H.A. van Ingen. 1833 - 1898. Koe bij knotwilg aan slootkant. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

R. Dozeman, Haven van Enkhuizen
Resultaat: 80 EUR

Roel Dozeman. 1924 - . Haven van Enkhuizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands landschap in vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M. Poltrock, Wintergezicht
Resultaat: 50 EUR

M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

Ribbeling, Moderne composities
Resultaat: 70 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Tweeluik. Moderne composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x b 60 cm. In goede staat.

Harry van Kruiningen, Deltawerken
Resultaat: 55 EUR

Harry van Kruiningen. 1906 - 1996. Deltawerken. Aquatinta. Ets op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen
Startprijs 60 EUR

Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

A. Muller, Paarden in stal
Startprijs 150 EUR

Anton Muller. 20e Eeuw. Duitse School. Stal met paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

B. Noteboom, Poes met lint
Resultaat: 250 EUR

Bert Noteboom. 1941. Poes met lint. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster
Startprijs 350 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR

Aat Veldhoen. 1934 - . Indonesische man. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 47 x B 32 cm. In goede staat.

Angelika, Figuren compositie
Startprijs 50 EUR

Angelika. 1997. Nr. 87/300. El Nahual. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

G. Braque, Profil a la palette
Startprijs 50 EUR

George Braque. Profil a la palette. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In goede staat.