Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Waterpartij met waterlelies. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jack Chambrin. 1919 - 1983. Fruits sur fond rouge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H. de Jager. 20e Eeuw. Kubistische voorstelling. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 47 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940. Nr. 281/1000. Korenveld (na vuurwerkramp Enschede). Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 72 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1990. 1940 - . Nr. 266/300. Ara. Lithografie op papier. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1995. 1940 - . Nr. 123/250. Blauwe boom. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
2x Jan Cremer. 1940 - . Nr. 121/200 + Nr. 160/200. 2x Provence. Lithografie op papier. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1978. 1940 - . Nr. 4/80. Tears on Kennedy's coffin. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 43 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940 - . Paysage 1956. Screenprint op papier. Afmeting: H 73 x B 50 cm. In goede staat.
2x 18e Eeuwse handingekleurde gravures. Krab en kreeftsoorten. Twee maal Histoire Naturelle Bernard Fecit. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.
Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
H. Vijfstuk de Groot Jr. 1853 - 1925. Stilleven met antieke voorwerpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.
Eduardo Guerra, Cuba 1967. La Habana 1995. Nr. 6/35. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 32 x B 26 cm. In goede staat.
Constance Wibaut. 1920 - 2014. Vijf schetsen met figuren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Dame met roos. Craquele. Afmeting: H 39 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Aat Veldhoen. 1934 - . Indonesische man. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 47 x B 32 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.
Soest. 20e Eeuw. Wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
J. Udo. 21e Eeuw. Oosterse markt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.
G. Post-Greve. 1913 - 1990. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse zijde schilderijen. Gesigneerd. Vogels op bloesemtakken. Gouache. Afmeting: H 68 x B 36 cm. In goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.