18e Eeuwse landkaart 'De Velouwe, het laeste vierdeel van Gelderlandt'. Afmeting: H 26 x B 30 cm. In goede staat.
Arend Hendriks. 1901 - 1951. Landschap. Aan J.C. Ebbinge Wubben 45, 46. Ets op papier. Afmeting: H 33 - B 36 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1920. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 44 cm. In goede staat.
Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Landschap met schaapskudde en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij met vrouw aan waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 122 cm. In redelijke staat. 2 gaatjes.
Onduidelijk gesigneerd. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
M. Schollier. 1907 - 1982. Franse/Belgische School. Riviergezicht. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.
E. de Kat. 1904 - 1974. Aanlegsteiger met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 65 cm. In goede staat.
Frechlin. 20e Eeuw. Landschap met eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
H. de Jager. 20e Eeuw. Kubistische voorstelling. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 47 x B 70 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
D. Kruis. Hollands wintergezicht. In oude stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.