Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk
Resultaat: 50 EUR

Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Portret Chinese vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 62 cm. In goede staat.

van Eyck, Duitse jager
Resultaat: 65 EUR

van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Th. Hekker, Stilleven met mand appels
Resultaat: 150 EUR

Th. Hekker. 1933. 1880 - 1959. Stilleven met mand en appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

G.F. Theijssen, Riviergezicht
Resultaat: 120 EUR

G.F. Theijssen, 1931. Riviergezicht met huis, boot en steiger. Krasje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Sierk Schröder, Meisjes portret
Startprijs 100 EUR

Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.

Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars
Resultaat: 100 EUR

Joh. Buitendijk. Circa 1900. Bosgezicht met wandelaars. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In redelijke staat.

J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR

J.J. Hovener. 1967. Orang Oetan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Kerkinterieur
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso A.J.C. Manuel kunstschilder. Kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 34 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.

J.J. v.d. Stap, Bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Johannes Jacobus van der Stap. 1874 - 1940. Bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam
Resultaat: 60 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Havengezicht met stoomboten Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Startprijs 150 EUR

Gravin R. Nesselrode. 1954. Duitse School. St. Bernardhond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden
Resultaat: 80 EUR

Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...

Dietz Jr., Landschap met kippen
Startprijs 150 EUR

Dietz Jr. München. Duitse School. Landschap met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 7 x B 10 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Donkerste is beschadigd. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met hoge hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Figuren bij waterval en vuurboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 40 cm. In goede staat.

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer
Resultaat: 50 EUR

W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.