Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 50 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. 1983 Mirage editions Santa Monica. Lithografie op papier. Afmeting: H 58,5 x B 85 cm. In redelijke staat.

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR

Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

J. Eisenberg?, Gezicht op Jeruzalem
Resultaat: 50 EUR

J. Eisenberg? Circa 1930. Ets. Gezicht op Jeruzalem. Ets op papier. Afmeting: H 14 x B 22 cm. In goede staat.

Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie
Resultaat: 550 EUR

Guillaume Lo-A-Njoe. 1963. 1948 - Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

P.A. Bouter, Coming sheep
Resultaat: 220 EUR

P.A. Bouter. 1887 - 1968. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

L. Basset, Bloemenmark met figuren
Resultaat: 240 EUR

L. Basset. 1948 Frankrijk. Bloemenmarkt met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Dikke dames op strand
Startprijs 220 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke dames op strand. Olieverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

T. Anconé, Edelhert in bos
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Edelhert in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

B. Leemker, Haven Volendam
Startprijs 290 EUR

Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht
Resultaat: 250 EUR

Horst Miesler. 1934. Duitse School. Duitse 50er jaren stadsgezicht met Mercedes reclame en figuren Kurfürstendam Belin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

G. Fuentes Hildago, Verliefd paar
Startprijs 200 EUR

G. Fuentes Hildago. Spaanse School. Verliefd paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Krijger
Resultaat: 110 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Krijger met tekens. Aquatint op papier. Afmeting: H 150 x B 60 cm. In redelijke staat.

Chinees rolschilderij, Eenden
Startprijs 60 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Resultaat: 90 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.

Chinees rolschilderij, Voorouder portret
Resultaat: 90 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Voorouder portretten. Afmeting: H 210 x B 100 cm. Aquatint op papier. In redelijke staat.

L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 125 EUR

L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 325 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

A. von der Willigen, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Abigael von der Willigen. 1850 - 1932. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren
Resultaat: 160 EUR

Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.

H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen
Resultaat: 50 EUR

H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Snijder?, Poldergezicht met visser en visnetten
Resultaat: 50 EUR

Snijder? Circa 1900. Poldergezicht met visser en visnetten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J.P. Veerman, Avondmarkt
Resultaat: 140 EUR

J.P. Veerman. 1895 - 1971. Romantische avondmarkt met kaarslicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Resultaat: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR

J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.