Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR

Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.

L. v.d. Waart, Melkmeisje
Startprijs 280 EUR

L. v.d. Waart. Melkmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 40 cm. In goede staat.

B. Leemker, Haven Volendam
Startprijs 290 EUR

Bernard Leemker. 1899 - 1990. Havengezicht Volendam met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startprijs 300 EUR

Peter van der Braken. 1896 - 1979. Knotwilgen in polderlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 61 cm. In goede staat.

A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend
Startprijs 300 EUR

Albert Zwartjes. 1902 - 1976. Huis 's-Gravenland-Zuiderend. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR

Hans Castrup. 1957 Osnabrück. Duitse School. Phantastic Art. Surrealistisch. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden
Startprijs 300 EUR

W.J. Koppius. Wilbrandus Joannes Koppius. 1859 - 1945. Landschap naar J.J. v/d Maaten. Landschap met figuren en eenden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.

Willem Witjens, Gezicht op boerderij
Startprijs 300 EUR

Willem Witjens. 1884 - 1962. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Paneel. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.

Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR

Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren
Startprijs 300 EUR

Toegeschreven aan Willem Boekstal. 1887 - 1957. Wintergezicht Laren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 101 cm. In goede staat.

P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven
Startprijs 300 EUR

Peter van den Braken. 1896 - 1979. Heidegezicht met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen
Startprijs 300 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

E. Koning, Boerderij aan de waterkant
Startprijs 300 EUR

Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Chris Hammes, Watermolen met eenden langs de waterkant
Startprijs 300 EUR

Chris Hammes. 1872 - 1965. Watermolen met eenden langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 102 cm. In goede staat.

A. Proost, Vissersjongens met net bij venster
Startprijs 300 EUR

A. Proost. 19e Eeuw. Vissersjongens met net bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 15 cm. In goede staat.

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR

Albertus Gradus Gerritsen. 1897 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 74 cm. In goede staat.

J. Knikker Jr., Hollands havengezicht
Startprijs 300 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 325 EUR

J.H.H. Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Ooievaren op nest
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd. Anno 1899. Ooievaren op nest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Hollandse ijspret
Startprijs 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster
Startprijs 350 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Startprijs 375 EUR

Johan Ernst Bäumer. 1870 - 1919. Landschap met schaapskudde en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Startprijs 380 EUR

Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.