Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.
Rolande. 20e Eeuw. Handwerkend meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Acht diverse oude antieke werken. Onder andere: Gravures, schilderij, ets, prenten, aquarel. Vochtvlekken. Onder meer uit de 17e - 18e en 19e eeuw. M. Adam, Indonesische man. Stadsplattegrond Grossa. ...
Anton Muller. Duitse School. Trekpaarden op besneeuwde havenkade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 32 cm. In goede staat.
Bernard Buffet. 1928 - 1999. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
José Frappa. Tweede helft 20e eeuw. Italiaanse vrouw met kind. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Stadsgezicht met haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In redelijk/goede staat.
C. Vermoelen. Circa 1900. Hollands boeren meisje met bosbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.
Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
G. Fuentes Hildago. Spaanse School. Verliefd paar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 45 cm. In goede staat.
Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke dames op strand. Olieverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
van Santen? Circa 1900. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 92 cm. In redelijk/goede staat.
Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Havengezicht Dordrecht met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Prof. J.H. Jurres. Drinkende Romein met paard bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Hollands poldergezicht met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.