Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Drie spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.