Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H. Endlich, Vaas met bloemen 1271
H. Endlich, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
Marten Randa, Dreams 1274
Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret 1275
Onduidelijk gesigneerd, Hollandse ijspret

Resultaat:

80 EUR

5x Antieke etsen/steendrukken (divers) 1276
5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Japanse werken 1277
2x Japanse werken

Resultaat:

80 EUR

2x Oosterse werken 1280
2x Oosterse werken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
5x Oude miniatuur schilderijen 1281
5x Oude miniatuur schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Stijgerend paard Hugo Landheer. 1282
Stijgerend paard Hugo Landheer.
Startprijs 200 EUR
D. Ocker, Damesportret 1283
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR
3x gravures, 19e eeuw 1284
3x gravures, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke Japanse houtsnede 1285
Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR
Antieke Japanse houtsnede 1286
Antieke Japanse houtsnede
Startprijs 100 EUR
Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs 1290
Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 75 EUR
S. Pollentine, Zangvogels op tak 1291
S. Pollentine, Zangvogels op tak
Startprijs 75 EUR
D. Ocker, Damesportret 1292
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 200 EUR
A. Verleur, Landschap met molen 1293
A. Verleur, Landschap met molen
Startprijs 60 EUR
5x diverse Chinese werken 1295
5x diverse Chinese werken
Startprijs 60 EUR
H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1296
H. Balman, Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk
Startprijs 180 EUR
Jonk, Vaas met gele rozen 1297
Jonk, Vaas met gele rozen
Startprijs 150 EUR
17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam 1298
17e-18e Eeuwse gravure, Amsterdam
Startprijs 150 EUR
Dali figuur, Paard 1299
Dali figuur, Paard
Startprijs 180 EUR
Onduid. gesig., Abstract figuratief 1300
Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 40 EUR
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren 1303
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startprijs 90 EUR
Onduid. gesig.,/ A. Boode?, Boerderij aan waterkant 1304
Onduid. gesig.,/ A. Boode?, Boerderij aan waterkant
Startprijs 80 EUR