H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 56 cm. In goede staat.
Marten Randa. Modern. 1942. Bert Kiewiet. Titel: Dreams. Acryl op linnen. Afmeting: 70 x 123 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Hollandse ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Twee Japanse werken. Houtsnedes. Eén maal met koets en paarden. Eén maal stadsgezicht. In goede staat.
Twee Oosterse werken. Bestaande uit: Houtsnede Japan, floraal, gesigneerd, 20e eeuw. En een Oosters/Perzisch werk op linnen geschilderd, afbeelding van vrouw met kind. Houtsnede/aquarel. Afmeting: 18 ...
Vijf oude miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Onder andere: Napoleon. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.
20e Eeuw. Hugo Landheer. 1896 - 1995. Steigerend paard voor kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.
Francois Dubois. 50-er Jaren. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
S. Pollentine. 21e Eeuw. Zangvogels op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Andries Verleur. 1925. 1876 - 1953. Landschap met molen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Lot van vijf oude/antieke Chinese werken. Onder andere: houtsnedes, aquarellen. Gesigneerd. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Art Print Keith Haring. Authorised by the state of Keith Haring. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. A. Boode? Circa 1900. Boerderij met figuur aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.