Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.
Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Berglandschap met hut. Pastel op papier. Afmeting: 59 x 61 cm. In goede staat.
Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Antiquarische Duitse chromo litho. Friedrich prins van Preussen + prinzessin Sophie Charlotte von Oldenburg. Herat 27.02.1906. Minimale vochtplekken. Litho op papier. Afmeting: 40 x 49 cm. In redelijk...
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.
Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.
E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...