Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Russisch ikoon, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 60 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Startprijs 60 EUR

Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 60 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

2x Hollandse werken
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Berglandschap met hut
Startprijs 60 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Berglandschap met hut. Pastel op papier. Afmeting: 59 x 61 cm. In goede staat.

J. Vogelaar, Riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Antiquarische chromo litho, Duitse adel
Startprijs 60 EUR

Antiquarische Duitse chromo litho. Friedrich prins van Preussen + prinzessin Sophie Charlotte von Oldenburg. Herat 27.02.1906. Minimale vochtplekken. Litho op papier. Afmeting: 40 x 49 cm. In redelijk...

Edith Reichert, Bomen bij muur
Startprijs 60 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.

Latour, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

N. Winston, Hoenderhof met kippen
Startprijs 60 EUR

N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Verso The Art Master
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

E. Cano. Hut met figuur in de bergen
Startprijs 60 EUR

E. Cano. 20e Eeuw. Italiaanse School. Hut met figuur in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 28 cm. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startprijs 60 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Phil May, Bob Marley
Startprijs 50 EUR

P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug
Startprijs 50 EUR

Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

2x Meinert Volkers, Aura en omhoog
Startprijs 50 EUR

Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kajin
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

3x Antiek grafiek
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...