Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Onduidelijk 19e eeuw 1290
Onduidelijk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1291
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C. Thomas 1809 1292
C. Thomas 1809

Resultaat:

60 EUR

Van Haanen dame bij vaas 1293
Van Haanen dame bij vaas
Startprijs 40 EUR
G. Schmidt jachtschildering 1294
G. Schmidt jachtschildering
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Peter Meurs, kapschuur 1295
Peter Meurs, kapschuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Peter Motz Berkenlandschap met vrouw 1296
Peter Motz Berkenlandschap met vrouw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Portret Allebe 1297
Portret Allebe

Resultaat:

400 EUR

Twee Perzische gouaches 1298
Twee Perzische gouaches
Startprijs 75 EUR
Verkocht
H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren 1299
H. Haerendel, Hollands havengezicht met figuren

Resultaat:

185 EUR

Ets, Jan Sirks 1300
Ets, Jan Sirks
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Perzische schilderijen 1301
3 Perzische schilderijen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum) 1302
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
J. Bleuland, stilleven 1303
J. Bleuland, stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij liggend vrouwelijk naakt 1304
Schilderij liggend vrouwelijk naakt

Resultaat:

70 EUR

C. Permeke 1305
C. Permeke
Startprijs 150 EUR
Verkocht
R. Berends 1306
R. Berends

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, aardbeien 1307
C. Cornelisz, aardbeien

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, fruit 1308
C. Cornelisz, fruit

Resultaat:

70 EUR

Schilderij molen met ophaalbrug 1309
Schilderij molen met ophaalbrug
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Slavica Sekuloski, dame met parasol 1310
Slavica Sekuloski, dame met parasol

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
H.J. Wijngaard 1311
H.J. Wijngaard

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, Menzel 1312
Schilderij, Menzel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
19e eeuws portret 1313
19e eeuws portret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Julius P.Junghanns, paardenkar 1314
Julius P.Junghanns, paardenkar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stadsgezicht met figuren 1315
Stadsgezicht met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kampf 1316
Kampf

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Walther 1317
Walther

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eenden op meer 1318
Eenden op meer

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zweden 1319
Onduidelijk gesigneerd, Zweden

Resultaat:

50 EUR

Maja Sjöberg, bloemen 1320
Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Pendant, H. Hermanns 1321
Pendant, H. Hermanns

Resultaat:

75 EUR

Stilleven Zack Simmons 1322
Stilleven Zack Simmons
Startprijs 65 EUR
Verkocht
C. Gerritsen 1323
C. Gerritsen

Resultaat:

100 EUR

Schlderij F.de Groot 1324
Schlderij F.de Groot
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, wintergezicht 1326
Schilderij, wintergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, polderlandschap 1327
Schilderij, polderlandschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
K. Hofer 1328
K. Hofer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W.C. Staring, Karel de Stoute 1329
W.C. Staring, Karel de Stoute

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Duitse School 1330
Onduidelijk, Duitse School

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
H. Bogaerts, portret 1331
H. Bogaerts, portret

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pendant Portretten 1332
Pendant Portretten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, kippen 1333
Ongesigneerd, kippen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Teking 1334
Teking

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1335
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd 1336
Onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse houtsnedes 1337
Twee antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse houtsnedes 1338
Twee antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

60 EUR

Bruno Johansson 1339
Bruno Johansson
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Sven Atterling 1340
Sven Atterling

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen 1341
Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij berglandschap met koeien 1342
Schilderij berglandschap met koeien

Resultaat:

50 EUR

5 antieke gravures Naumann 1343
5 antieke gravures Naumann
Startprijs 80 EUR
D. Rüdiger, wintergezicht 1344
D. Rüdiger, wintergezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij stilleven 1345
Schilderij stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Harm Kammerlingh Onnes 1346
Harm Kammerlingh Onnes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
P. Tijssen stilleven 1347
P. Tijssen stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. May, portret Led Zeppelin 1348
P. May, portret Led Zeppelin

Resultaat:

50 EUR

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput 1349
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 200 EUR
Rolf Wafs, bosgezicht 1350
Rolf Wafs, bosgezicht
Startprijs 100 EUR
Fridegart Knoch 1351
Fridegart Knoch
Startprijs 60 EUR
Verkocht
J. de Harder, 19e eeuws landschap 1352
J. de Harder, 19e eeuws landschap

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
W. Lieman, ferme 1353
W. Lieman, ferme

Resultaat:

60 EUR

Ets, Rotterdamse haven 1354
Ets, Rotterdamse haven
Startprijs 100 EUR
Monogram DAV, mannen met paard 1355
Monogram DAV, mannen met paard
Startprijs 60 EUR
Verkocht
H.A. Willenborg 1356
H.A. Willenborg

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
R. Mario, bosgezicht 1357
R. Mario, bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B.J 1975 1358
B.J 1975

Resultaat:

50 EUR

E. Aigner, oleografie 1359
E. Aigner, oleografie
Startprijs 40 EUR
Hugo Olsson, winter 1360
Hugo Olsson, winter
Startprijs 50 EUR
Bengt Jansson, landschap 1361
Bengt Jansson, landschap
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900 1362
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
B. Larson, bosgezicht 1363
B. Larson, bosgezicht

Resultaat:

65 EUR

G. Burkens 1364
G. Burkens
Startprijs 120 EUR
2 19e eeuwse Engelse gravures 1365
2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 50 EUR
2 19e eeuwse Franse gravures 1366
2 19e eeuwse Franse gravures
Startprijs 70 EUR
2 oude Italiaanse gravures 1367
2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 antieke Franse gravures 1368
3 antieke Franse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 antieke Franse gravures 1369
3 antieke Franse gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 antieke Franse gravures 1370
2 antieke Franse gravures

Resultaat:

60 EUR

P. van den Braken, boerderijtje 1371
P. van den Braken, boerderijtje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Diverse schilderijen 1372
3 Diverse schilderijen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Drie antieke Japanse houtsnedes 1373
Drie antieke Japanse houtsnedes

Resultaat:

120 EUR

 Canjels, schelpenvissers 1374
Canjels, schelpenvissers
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schilderij, Venetië 1375
Schilderij, Venetië

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
S. Seidel, bloemstilleven 1376
S. Seidel, bloemstilleven

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
J. Veerman, kinderen op het strand 1377
J. Veerman, kinderen op het strand

Resultaat:

95 EUR

Schilderij, stilleven 1378
Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR
Deligny, aquarel 1379
Deligny, aquarel
Startprijs 40 EUR
S. Lettenbicht 1380
S. Lettenbicht
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer 1381
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Medema, bomen 1382
Medema, bomen

Resultaat:

50 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes 1383
Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR
Twee antieke Japanse houtsnedes 1384
Twee antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 100 EUR