31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

F. Krippendorf 1464
F. Krippendorf
Startprijs 60 EUR
Hans Wunderlich Duitse school 1474
Hans Wunderlich Duitse school

70 EUR

Duitse Gravure 1489
Duitse Gravure
Startprijs 60 EUR
2 Aquarellen 1493
2 Aquarellen

275 EUR

Schilderij, G.D. Labots 1604
Schilderij, G.D. Labots
Startprijs 60 EUR
Schilderij molen met ophaalbrug 1309
Schilderij molen met ophaalbrug
Startprijs 65 EUR
Stadsgezicht met figuren 1315
Stadsgezicht met figuren

50 EUR

Eenden op meer 1318
Eenden op meer

65 EUR

Stilleven Zack Simmons 1322
Stilleven Zack Simmons
Startprijs 65 EUR
A. Houlstad, Noorwegen 1169
A. Houlstad, Noorwegen

70 EUR

Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

70 EUR

Aquarel, Maya Wildevuur 1175
Aquarel, Maya Wildevuur

70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden 1252
Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden

60 EUR

Portret Duitse school M.O 1281
Portret Duitse school M.O
Startprijs 70 EUR
2 landschappen 19e eeuw 1289
2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Schilderij liggend vrouwelijk naakt 1304
Schilderij liggend vrouwelijk naakt

70 EUR

2 19e eeuwse Franse gravures 1366
2 19e eeuwse Franse gravures
Startprijs 70 EUR
3 antieke Franse gravures 1368
3 antieke Franse gravures

60 EUR

2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman 1453
2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman

70 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw 1463
Ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

60 EUR

G. Schmidt jachtschildering 1294
G. Schmidt jachtschildering
Startprijs 75 EUR
Twee Perzische gouaches 1298
Twee Perzische gouaches
Startprijs 75 EUR
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum) 1302
Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)

85 EUR

S. Seidel, bloemstilleven 1376
S. Seidel, bloemstilleven

75 EUR

J. Veerman, kinderen op het strand 1377
J. Veerman, kinderen op het strand

95 EUR

Schilderij, boerderij 1411
Schilderij, boerderij

200 EUR

Francine, strandgezicht 1441
Francine, strandgezicht
Startprijs 75 EUR
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot 1536
A.M. Gorter, tekening, koeien aan sloot

135 EUR

Schilderij, Leo Stracke 1601
Schilderij, Leo Stracke
Startprijs 75 EUR
Ton Schulten 1076
Ton Schulten

100 EUR

C. Cornelisz, asperges 1110
C. Cornelisz, asperges

70 EUR

H. Ripatta?, Oosterse dames 1130
H. Ripatta?, Oosterse dames

100 EUR

Knut Norman, Zweden 1136
Knut Norman, Zweden
Startprijs 80 EUR
J. van Kregten 1140
J. van Kregten

110 EUR

C. Cornelisz, peren 1214
C. Cornelisz, peren

80 EUR

Antieke Franse gravure Ravenet 1236
Antieke Franse gravure Ravenet
Startprijs 80 EUR
2 werken 19e eeuw 1239
2 werken 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
3 aquarellen omstreeks 1800 1240
3 aquarellen omstreeks 1800

80 EUR

3x aquatinta omstreeks 1800 1241
3x aquatinta omstreeks 1800
Startprijs 80 EUR
Schilderij, H.H. Ros 1248
Schilderij, H.H. Ros

80 EUR

Schilderij, H.H. Ros 1249
Schilderij, H.H. Ros

90 EUR

B. Salviati 1253
B. Salviati

50 EUR

Schilderij, J.R. Ruys 1255
Schilderij, J.R. Ruys

80 EUR

Wintergezicht, monogram 1258
Wintergezicht, monogram

80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 1263
Ongesigneerd omstreeks 1900
Startprijs 80 EUR
Twee Japanse houtsnedes 1265
Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 80 EUR
A. Höppner stilleven 1268
A. Höppner stilleven

80 EUR

Lansdschap C.Y Mension 1269
Lansdschap C.Y Mension

70 EUR

Onduid. gesigigneerd, gitarist 1270
Onduid. gesigigneerd, gitarist

70 EUR

Stadsgezicht naar C. Springer 1273
Stadsgezicht naar C. Springer

90 EUR

E. Bröcken 1274
E. Bröcken
Startprijs 80 EUR
Hera '68 1275
Hera '68
Startprijs 80 EUR
M. Christoph, vrouw aan waterkant 1280
M. Christoph, vrouw aan waterkant
Startprijs 80 EUR
W. v. Oort, plassenlandschap 1287
W. v. Oort, plassenlandschap

80 EUR

Haamstra, stadsgezicht 1288
Haamstra, stadsgezicht

75 EUR

Onduidelijk 19e eeuw 1290
Onduidelijk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
R. Berends 1306
R. Berends

60 EUR

C. Cornelisz, aardbeien 1307
C. Cornelisz, aardbeien

70 EUR

C. Cornelisz, fruit 1308
C. Cornelisz, fruit

70 EUR

Kampf 1316
Kampf

60 EUR

Ongesigneerd, stilleven 1325
Ongesigneerd, stilleven

80 EUR

K. Hofer 1328
K. Hofer

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw 1335
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1336
Onduidelijk gesigneerd

80 EUR

Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen 1341
Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen

60 EUR

5 antieke gravures Naumann 1343
5 antieke gravures Naumann
Startprijs 80 EUR
D. Rüdiger, wintergezicht 1344
D. Rüdiger, wintergezicht
Startprijs 80 EUR
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900 1362
2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900

70 EUR

2 antieke Franse gravures 1370
2 antieke Franse gravures

60 EUR

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer 1381
Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer

80 EUR

E. Böhm 1389
E. Böhm

70 EUR

Ton Ancone, Paasberg de Lutte 1398
Ton Ancone, Paasberg de Lutte

80 EUR

Wilhelm Mosblech 1409
Wilhelm Mosblech

80 EUR

J.Klein 1920 1414
J.Klein 1920

80 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Parijs 1424
Onduidelijk gesigneerd, Parijs
Startprijs 80 EUR
4 etsen 18e/19e eeuw 1427
4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 80 EUR
M. Höpflinger Landschap, Luneburg 1431
M. Höpflinger Landschap, Luneburg
Startprijs 80 EUR
5 Antieke landkaarten 1445
5 Antieke landkaarten

110 EUR

3 antieke landkaarten 1447
3 antieke landkaarten
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd Duitse school 1471
Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 80 EUR
 K. Neuss 1472
K. Neuss

80 EUR

Herenportret M.O 1473
Herenportret M.O

80 EUR

Tine Bergsma, stilleven 1492
Tine Bergsma, stilleven

170 EUR

Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw 1234
Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw

90 EUR

Schilderij Rudi Kohl 1246
Schilderij Rudi Kohl

120 EUR

Schilderij, Menzel 1312
Schilderij, Menzel

90 EUR

Julius P.Junghanns, paardenkar 1314
Julius P.Junghanns, paardenkar

90 EUR

W.C. Staring, Karel de Stoute 1329
W.C. Staring, Karel de Stoute

110 EUR

A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven 1470
A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven

100 EUR

Aquarel Ids Wiersma 1041
Aquarel Ids Wiersma

225 EUR

A. Rörstrand 1081
A. Rörstrand
Startprijs 100 EUR
Portret Duitse school M.O 1101
Portret Duitse school M.O
Startprijs 100 EUR
Stilleven Duitse school M.O 1102
Stilleven Duitse school M.O
Startprijs 100 EUR
C. Cornelisz, kersen (groot) 1109
C. Cornelisz, kersen (groot)

110 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw 1115
Ongesigneerd, 19e eeuw

100 EUR