Harry Haerendel 1896-1991 Hamburg, vissersvolk met boot op strand, olieverf op paneel. 60x70cm. Cond:G
Hippolyte van Soom 1856-1922 Belgische school, landschap met wilde rivier en waterdrangster, olieverf op linnen 56x37cm. Cond:R/G
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Paul Emile Lecomte 1866-1938 Sint Gilles, buste dikke man, olieverf op paneel 65x61cm. Cond:G
Charles Duval 1892 Franse school landschap bij avond met wandelaar. Olieverf op linnen. 56x30cm. Cond:R/G
Jurrien M. van Beek 1879-1965 bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op linnen 18x24cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met bloemen, naar oud voorbeeld, 30x40cm. Cond:G
Zes diverse werken ids Wiersma 1878-1965, 6 dieren studies, tekeningen op papier 9-20cm. Cond;G
Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Slavica Sekuloski 2007 Belgrado-(Doetinchem) Balinese dame met parasol, acryl op linnen 120x101cm. Cond:G
Monogram H.K.O (mogelijk Harm Kamerlingh Onnes) portret van een dame in stoel, olieverf op paneel 54x37cm. Cond:G
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Stef Canjels 2005, schelpenvissers op het strand, olieverf op linnen 50x83cm.; Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Joop Kroppf 1892-1979, stadsgezicht met gracht en figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G
Guillaume Corneille '87, 67/200, abstract figuratieve compositie, lithografie op papier 64x59cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Jan van Vuuren 1871-1941 landschap met boerenschuren, olieverf op linnen 29x25cm. Cond:G
W.G.F Jansen 1871-1949, houten schuur bij bosrand, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Mav Fleischer 1907. 1861-1930, Duitse school, stadsgezicht Parijs met figuren. (beschadigd) behoeft restauratie. Olieverf op linnen 42x53cm. Cond:M
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsgezicht Parijs, olieverf op paneel. 30x37cm. Cond:G
Frits Goosen 1943 Hilversum, landschap met bomenpartij, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Jan Knikker sr. 1889-1957, kerkdorp met rivier en boot, olieverf op paneel, 45x37cm. Cond;G
A. Reibmayer 1881-1941, Duitse school, landschap met koeien, boerin en melkkar, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Harry haerendal, Duitse school, vissersvolk op het strand, olieverf op linnen 70x80cm. Cond:G
Harrie Kuyten 1883-1952, Bergense school schilder, hutten en figuren, gemengde techniek op papier. 15x20cm. Cond;G
G.W. van Blaaderen, omstreeks 1950. 1873-1935 Bergense school schilder. Heuvelachtig landschap met akkers en boerenhuis, aquarel op papier. 24x35cm. Cond:G
Kroes omstreeks 1930, zigeunerkamp met kippen en kind, olieverf op linnen 32x23cm. Cond;G
J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G
Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
P. Renard 21e eeuw strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G
Max Stendel, Düsseldorferschule, Rheinisches Dorf, olieverf op linnen 50x50cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
D.H. Winder 1894 Engelse school 1870-1920, "winter quarters", olieverf op paneel 33x23cm. Cond:G
J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Jan de Weert 1871-1955 naieve school, kasteel met postkoets en figuren, olieverf op paneel 28x60cm. Cond:G
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G