27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Schilderij, strand 1048
Schilderij, strand
Startprijs 860 EUR
Ets, Leon Senf 1049
Ets, Leon Senf
Startprijs 50 EUR
Schilderij C.Koppenol 1050
Schilderij C.Koppenol
Startprijs 250 EUR
G.P. Langeweg, gemengde techniek 1051
G.P. Langeweg, gemengde techniek

100 EUR

Raffaele Rossi 1052
Raffaele Rossi
Startprijs 900 EUR
Jan van Deventer 1053
Jan van Deventer
Startprijs 900 EUR
Schilderij, dame 1054
Schilderij, dame
Startprijs 200 EUR
Barok schilderij 1055
Barok schilderij
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Burnett 1056
Schilderij, Burnett
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Kardinaal Diepenbrock 1057
Schilderij, Kardinaal Diepenbrock

700 EUR

Adriaan Miolee, boerderij bij Vierhouten 1058
Adriaan Miolee, boerderij bij Vierhouten
Startprijs 500 EUR
Maya Wildevuur 1059
Maya Wildevuur
Startprijs 180 EUR
Ludwig Munthe 1060
Ludwig Munthe

200 EUR

H. v. Leeuwen, stalinterieur 1061
H. v. Leeuwen, stalinterieur
Startprijs 300 EUR
J. v. Vuuren, boslandschap 1062
J. v. Vuuren, boslandschap
Startprijs 200 EUR
Schild: huis aan een meer, 19e eeuw 1063
Schild: huis aan een meer, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR
Schild; Boot op een meer, 19e eeuw 1064
Schild; Boot op een meer, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR
Schilderij, P. Naijen 1065
Schilderij, P. Naijen

110 EUR

Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw 1066
Ongesigneerd schilderij, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
Miniatuur, 16e eeuw 1067
Miniatuur, 16e eeuw

975 EUR

Schilderij, Jan Kelderman 1068
Schilderij, Jan Kelderman

80 EUR

Gregor Espenhagen 1069
Gregor Espenhagen
Startprijs 450 EUR
J.J.H. van Leeuwen, strand 1070
J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 300 EUR
Madonnna op perkament ca. 1800 1071
Madonnna op perkament ca. 1800
Startprijs 100 EUR