26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

E.L. Berthon 1048
E.L. Berthon

875 EUR

G. Altman, landschap met koeien 1049
G. Altman, landschap met koeien

600 EUR

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes 1050
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes

320 EUR

Schilderij Jan Wessels 1051
Schilderij Jan Wessels
Startprijs 600 EUR
Schilderij, J. Huth '73 1052
Schilderij, J. Huth '73

250 EUR

Schilderij, Herman Brood 1053
Schilderij, Herman Brood
Startprijs 2.000 EUR
Rik Jager 1054
Rik Jager
Startprijs 180 EUR
Rik Jager 1055
Rik Jager
Startprijs 180 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1056
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, Barbiers landschapje 1057
Schilderij, Barbiers landschapje
Startprijs 600 EUR
Schilderij, Barbiers landschapje 1058
Startprijs 600 EUR
Schilderij, monogram N.M. 1059
Schilderij, monogram N.M.
Startprijs 150 EUR
Schilderij, J. de Graaf 1060
Schilderij, J. de Graaf
Startprijs 100 EUR
Bloemstilleven, Evert Moll 1061
Bloemstilleven, Evert Moll

500 EUR

Lithografie, Frans Peeters 1062
Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
Lithografie, Frans Peeters 1063
Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
Frans Peeters 1064
Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
Frans Peeters 1065
Frans Peeters
Startprijs 80 EUR
A.H.J. Molkenboer, 2 vrouwen 1066
A.H.J. Molkenboer, 2 vrouwen
Startprijs 650 EUR
Gobell, aquarel, winter 1067
Gobell, aquarel, winter
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, doorkijk 1068
Schilderij, doorkijk

140 EUR

Schilderij, Giethoorns landschap 1069
Schilderij, Giethoorns landschap

100 EUR

Schilderij, Hendriks havengezicht 1070
Schilderij, Hendriks havengezicht
Startprijs 150 EUR
Schilderij, kopie oude meester 1071
Schilderij, kopie oude meester

475 EUR