26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Jaap van Kregten 1444
Jaap van Kregten

50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 1362
Ongesigneerd ca. 1900

45 EUR

Schilderij, Kranenburg 1399
Schilderij, Kranenburg

45 EUR

Antieke gravure, Dusseldorf 1518
Antieke gravure, Dusseldorf

45 EUR

K. Eichhorst 1085
K. Eichhorst

40 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1218
Schilderij, onduidelijk gesigneerd

40 EUR

Schilderij M. Zeiss, bloemen 1338
Schilderij M. Zeiss, bloemen

40 EUR

Arno Rink 1358
Arno Rink

40 EUR

Hogendoorn, violen 1400
Hogendoorn, violen

40 EUR

Schilderij, 19e eeuw 1448
Schilderij, 19e eeuw

40 EUR

Z. Morel 1457
Z. Morel

40 EUR

Hollands ijsgezicht 1466
Hollands ijsgezicht

40 EUR

Theo Selhorst, bloemen 1478
Theo Selhorst, bloemen

40 EUR

Landkaart Blaeu 1484
Landkaart Blaeu

40 EUR

Elsbeth Bellartz 1456
Elsbeth Bellartz

35 EUR

Jaap van Kregten 1459
Jaap van Kregten

35 EUR

Dieter Sommer, stilleven 1510
Dieter Sommer, stilleven

35 EUR

Bruno Bruni 1143
Bruno Bruni

30 EUR

Aquarel, reebok 1314
Aquarel, reebok

30 EUR

Ype Wenning, stadsgezicht 1425
Ype Wenning, stadsgezicht

30 EUR

Hagstra 1464
Hagstra

30 EUR

Schilderij, vrouw in sneeuw 1470
Schilderij, vrouw in sneeuw

30 EUR

3 Antieke gravures 1474
3 Antieke gravures

30 EUR

2 Schilderijen 1477
2 Schilderijen

30 EUR