Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij J.Lodeizen 1025
Schilderij J.Lodeizen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Barend Brouwer 1191
Barend Brouwer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Wim Bos 1198
Schilderij, Wim Bos

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Martinez 1206
Martinez

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, schapen 1256
Schilderij, schapen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan Schonk, houtsnede 1363
Jan Schonk, houtsnede

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Valenta Ludwig 1385
Valenta Ludwig

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Leo Gestel, gemengde techniek 1158
Leo Gestel, gemengde techniek

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Schilderij de Regt, winter 1471
Schilderij de Regt, winter

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kist houtsnedes K.H. Grage (50x) 1535
Kist houtsnedes K.H. Grage (50x)

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Hugo L. Braune 1922 1092
Hugo L. Braune 1922

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij Stutterheim, landschap met koeien 1207
Schilderij Stutterheim, landschap met koeien

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, F. Baayens 1342
Schilderij, F. Baayens

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, gesign. W. Maris 1346
Schilderij, gesign. W. Maris

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Sepia, Barok 1357
Sepia, Barok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gesigneerd D.S.H., koeien in landschap 1157
Gesigneerd D.S.H., koeien in landschap

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Schilderij, Russisch gesigneerd 1118
Schilderij, Russisch gesigneerd

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Schilderij, Wolfgang Jacke 1318
Schilderij, Wolfgang Jacke

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
W.van Dok 4-luik 1101
W.van Dok 4-luik

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij du Chatell 1260
Schilderij du Chatell

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vandrak 1283
Vandrak

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, winter 1316
Schilderij, winter

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij Heine, poezen 1040
Schilderij Heine, poezen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, van Abcoude 1098
Schilderij, van Abcoude

Resultaat:

150 EUR