Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sepia, 17e-18e eeuw 1526
Sepia, 17e-18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Sven Hjalmarsson, landschap 1157
Sven Hjalmarsson, landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Marie Bellaforte 1312
Marie Bellaforte

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Soyppel 1364
Schilderij, Soyppel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Guppel 1369
Schilderij, Guppel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jan Cremer 1390
Jan Cremer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Fox hunting 1460
Fox hunting

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
S. Fougner, abstract landschap 1462
S. Fougner, abstract landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kaart, Haarlem 1467
Kaart, Haarlem

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Corneille 1509
Corneille

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Prenten, jacht 1518
4 Prenten, jacht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ronde miniatuur, gouache 1531
Ronde miniatuur, gouache

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Tekening, Goedvriend 1201
2x Tekening, Goedvriend

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Gravures, 18e eeuw 1387
2 Gravures, 18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Engelse prent 1486
Engelse prent

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Tekening, 17e-18e eeuw 1514
Tekening, 17e-18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gouache, Hartsuiker 1236
Gouache, Hartsuiker

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W. Pulle 1304
W. Pulle

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Grafiek 1333
2x Grafiek

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
K. Meyer, eenden 1352
K. Meyer, eenden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig. modern 1362
Onduidelijk gesig. modern

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Reis Journaal, Frans Tullingh 1368
Reis Journaal, Frans Tullingh

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij met boot 1371
Schilderij met boot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, H. Engberg 1373
Schilderij, H. Engberg

Resultaat:

40 EUR