18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

2 Reproducties, Renoir 1431
2 Reproducties, Renoir
Startprijs 40 EUR
Ets, Venetië 1432
Ets, Venetië
Startprijs 25 EUR
Antieke ets, Egyptisch 1433
Antieke ets, Egyptisch
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Eickelberg 1434
Schilderij, Eickelberg

270 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir 1435
Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Startprijs 90 EUR
Schilderij Aziatisch, kip 1436
Schilderij Aziatisch, kip

50 EUR

Ikoon 1437
Ikoon

50 EUR

Schilderij, strandgezicht 1438
Schilderij, strandgezicht
Startprijs 80 EUR
Aquarel, Volbrack 1439
Aquarel, Volbrack

40 EUR

Duitse ets 1440
Duitse ets
Startprijs 25 EUR
Pendant, bloemen / fruit 1441
Pendant, bloemen / fruit
Startprijs 40 EUR
Schilderij, K. Aalbers 1442
Schilderij, K. Aalbers

50 EUR

Pendant, bloemen / fruit 1443
Pendant, bloemen / fruit
Startprijs 40 EUR
Ets, Ernst Bahn 1444
Ets, Ernst Bahn
Startprijs 30 EUR
Oude gravure 1445
Oude gravure
Startprijs 30 EUR
Pendant, strandgezicht 1446
Pendant, strandgezicht

40 EUR

Schilderij, van Deursen 1447
Schilderij, van Deursen
Startprijs 20 EUR
Bloemstilleven, rozen 1448
Bloemstilleven, rozen
Startprijs 20 EUR
Antieke gravure 1449
Antieke gravure

60 EUR

Oude ets 1450
Oude ets
Startprijs 20 EUR
Schilderij, J. Varly 1451
Schilderij, J. Varly
Startprijs 40 EUR
Schilderij v. de Meer, paarden 1452
Schilderij v. de Meer, paarden
Startprijs 150 EUR
Bloemstilleven, rozen 1453
Bloemstilleven, rozen

20 EUR

Schilderij, naar Ruisdaal 1454
Schilderij, naar Ruisdaal

30 EUR