Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

R. Lauwerier
Startprijs 450 EUR

Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G

Ad de Roo
Resultaat: 550 EUR

Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij 1966
Startprijs 450 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1966, Indonesische school (verso etiket Singapore Art Gallery), olieverf op linnen, Indonesische vissers met boten bij avond met lantaarnlicht 137x80cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Ikoon, uitgebreide deësis met Jezus, Maria, Johannes de doper, aartsengelen en apostelen 1e helft 20e eeuw 17,5x13,5cm.

Karel Appel, litho
Startprijs 450 EUR

Karel Appel '82 (Amsterdam 1921 - 2006 Zurich), lithografie op papier (epreuve d'artiste), "Lignes de vie de personages" 52x70cm. Cond.: G

Van Trirum
Resultaat: 400 EUR

Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G

Schilderij, landschap met figuren
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G

Johannes Weiland
Startprijs 400 EUR

Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G

Wim Bos
Startprijs 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1974), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met vele schepen 100x60cm. Cond.: G

Toreador, onduidelijk gesign.
Startprijs 400 EUR

Restant signatuur 20e eeuw, gouache op paneel, toreador met stier (verso impressionistisch landschap) 32x40cm. Cond.: G

Toon Koster
Startprijs 400 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, riviergezicht
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G

Schilderij, F.C.K. 1881
Resultaat: 800 EUR

Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1780, olieverf op linnen (scheurtje ca. 3cm.), portret van een heer 90x68cm. Cond.: R

Evert Moll, Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G

Wim Bos, winter
Resultaat: 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G

G.J. Sijthoff
Startprijs 360 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 360 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 350 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G

Louis Artan
Resultaat: 500 EUR

Louis Artan (1837 - 1890), olieverf op linnen, zeilschepen voor de kust 54x30cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip rose
Startprijs 350 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 30x40cm. Cond.: G