18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Ikoon, Gottesmutter Kazan 1116
Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR
Schilderij, 19e eeuws landschap 1113
Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR
Delfgaauw 1066
Delfgaauw
Startprijs 600 EUR
Carl Ludwig Schmitz 1047
Carl Ludwig Schmitz
Startprijs 600 EUR
Schilderij, winter 1295
Schilderij, winter

540 EUR

Ikoon, Georg 19e eeuw 1118
Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Schilderij, van Heemkerk 1298
Schilderij, van Heemkerk
Startprijs 500 EUR
Fedor van Kregten, koeien 1291
Fedor van Kregten, koeien

371 EUR

Indonesisch schilderij, Soedarno 1134
Indonesisch schilderij, Soedarno
Startprijs 500 EUR
Antony Keizer 1097
Antony Keizer
Startprijs 500 EUR
Leconte, ballerina 1042
Leconte, ballerina
Startprijs 500 EUR
v. Trigt, interieur 19e eeuw 1032
v. Trigt, interieur 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Johannes Weiland 1021
Johannes Weiland
Startprijs 500 EUR
J. Wiegers 1018
J. Wiegers
Startprijs 500 EUR
Brood, gemengde techniek 1013
Brood, gemengde techniek
Startprijs 500 EUR
Toon Ninaber van Eyben 1005
Toon Ninaber van Eyben

410 EUR

Toon Ninaber van Eyben 1004
Toon Ninaber van Eyben

410 EUR

Gesign.Cobra 1362
Gesign.Cobra
Startprijs 480 EUR
Gesign.Corneille met spiegel 1360
Gesign.Corneille met spiegel
Startprijs 480 EUR
Schilderij, Bernardsky 1208
Schilderij, Bernardsky
Startprijs 480 EUR
Corneille 1186
Corneille
Startprijs 480 EUR
Schilderij, kermis 1227
Schilderij, kermis

460 EUR

Jan van Vuuren, straatje 1412
Jan van Vuuren, straatje

450 EUR

Gesign. Lauwerier 1287
Gesign. Lauwerier
Startprijs 450 EUR