15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

A. Heyboer, haan 1343
A. Heyboer, haan

220 EUR

Mansvelt Beck ca. 1900 1059
Mansvelt Beck ca. 1900

210 EUR

Jan Cremer, repro gelim. 1154
Jan Cremer, repro gelim.

200 EUR

Pieter Vierhout, Provence 1338
Pieter Vierhout, Provence

200 EUR

Schilderij, straatgezicht 1389
Schilderij, straatgezicht

200 EUR

Monogram H. 1396
Monogram H.

200 EUR

Schilderij 1344
Schilderij

195 EUR

Ronald Frijling, Oosterse voorst. 1255
Ronald Frijling, Oosterse voorst.

190 EUR

Ikoon ca. 1900 1427
Ikoon ca. 1900

190 EUR

Evert Rabbers, schilderij 1158
Evert Rabbers, schilderij

180 EUR

Ad Verstijnen 1385
Ad Verstijnen

180 EUR

Ad Verstijnen 1391
Ad Verstijnen

180 EUR

Ongesigneerd interieur 1215
Ongesigneerd interieur

170 EUR

Ton Ancone 1105
Ton Ancone

160 EUR

Gesigneerd G.H. Gobell 1135
Gesigneerd G.H. Gobell

160 EUR

Dubbele ingekleurde kaart 1381
Dubbele ingekleurde kaart

160 EUR

Wolvecamp, inkt op papier 1023
Wolvecamp, inkt op papier

150 EUR

Schilderij, Goedvriend 1131
Schilderij, Goedvriend

150 EUR

Hugo Berten, stilleven 1170
Hugo Berten, stilleven

150 EUR

19e Eeuws portret 1202
19e Eeuws portret

150 EUR

Pieter Vierhout, Provence staand 1350
Pieter Vierhout, Provence staand

150 EUR

Litho met pamflet, Bervoets 1371
Litho met pamflet, Bervoets

150 EUR

Schilderij, boerin met kippen 1379
Schilderij, boerin met kippen

150 EUR

Zeefdruk, Herman Brood 1045
Zeefdruk, Herman Brood

140 EUR