Zoeken

Rolf Weijburg, Encounters West 1384
Rolf Weijburg, Encounters West
Startprijs 50 EUR
D. Zwerver, Figuren in tuin 1385
D. Zwerver, Figuren in tuin
Startprijs 50 EUR
J. Benneke, Landschap Giethoorn 1386
J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, Stilleven 1387
Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 40 EUR
Hollandse gravure, Jongen rijcken Hollander op geldkist 1388
Hollandse gravure, Jongen rijcken Hollander op geldkist
Startprijs 60 EUR
Chinese litho 1389
Chinese litho
Startprijs 50 EUR
Joanna Quispel, Waterland bij Burgerdam 1390
Joanna Quispel, Waterland bij Burgerdam
Startprijs 80 EUR
Exel, Landschap met sluis 1391
Exel, Landschap met sluis
Startprijs 80 EUR
Onduid.gesign., Eenden 1392
Onduid.gesign., Eenden
Startprijs 50 EUR
Lot div. gravures (vogels) 1393
Lot div. gravures (vogels)
Startprijs 100 EUR
Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind 1394
Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Startprijs 150 EUR
Religieus achter-glas-schilderij 1395
Religieus achter-glas-schilderij
Startprijs 60 EUR
Antoon Markus, Landschap met boerderij 1396
Antoon Markus, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Wim Borkent, Stilleven 1397
Wim Borkent, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Marc Chagall, Figuren in circus 1398
Marc Chagall, Figuren in circus
Startprijs 250 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met boerderij 1399
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor 1400
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 250 EUR
Fernandelaas, Herten 1401
Fernandelaas, Herten
Startprijs 50 EUR
Jan Bazuin, Liggend vrouwelijk naakt 1402
Jan Bazuin, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 325 EUR
Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen 1403
Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht 1404
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 100 EUR
H. van Zemeren, Amazone te paard 1405
H. van Zemeren, Amazone te paard
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vee en herders 1406
Ongesigneerd, Landschap met vee en herders
Startprijs 70 EUR
Onduidelijk monogram, Boerderij in bij avond 1407
Onduidelijk monogram, Boerderij in bij avond
Startprijs 70 EUR