Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.
José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.
Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.
Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat. .
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Jan Strijbos. Eerste helft 20e eeuw. Groot romantisch landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 72 x B 104 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.