Zoeken

Ongesigneerd, Vrouw pakt liefdesbrief bij boom 1048
Ongesigneerd, Vrouw pakt liefdesbrief bij boom
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Veldslag 1049
Ongesigneerd, Veldslag
Startprijs 750 EUR
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam 1050
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 300 EUR
Duitse School, Zuster lezen liefdesbrief 1051
Duitse School, Zuster lezen liefdesbrief
Startprijs 150 EUR
C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien 1052
C. Verschuur, Landarbeiders aan het hooien
Startprijs 200 EUR
L.G. Melis, Tennisspeler 1053
L.G. Melis, Tennisspeler
Startprijs 100 EUR
Ton Schulten, Zonovergoten coulissen landschap 1054
Ton Schulten, Zonovergoten coulissen landschap
Startprijs 150 EUR
C.J. Mension, Portret collie hond 1055
C.J. Mension, Portret collie hond
Startprijs 100 EUR
Theophile de Bock, Bosgezicht met beek 1056
Theophile de Bock, Bosgezicht met beek
Startprijs 150 EUR
Charles Dankmeijer, Kasteel Cannenburg Vaassen 1057
Charles Dankmeijer, Kasteel Cannenburg Vaassen
Startprijs 150 EUR
Ron Meilof, Eenden aan waterkant 1058
Ron Meilof, Eenden aan waterkant
Startprijs 580 EUR
Jan te Wierik, Figuratieve compositie 1059
Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 350 EUR
Henry Schouten, Twee honden 1060
Henry Schouten, Twee honden
Startprijs 950 EUR
W.J. Pasman, Boerderij met boer, boerin en kippen 1061
W.J. Pasman, Boerderij met boer, boerin en kippen
Startprijs 150 EUR
Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht 1062
Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht
Startprijs 150 EUR
Fedor van Kregten, Portret heer 1063
Fedor van Kregten, Portret heer
Startprijs 100 EUR
Maya Wildevuur, Klaprozenveld 1064
Maya Wildevuur, Klaprozenveld
Startprijs 200 EUR
Picasso, Litho 1065
Picasso, Litho
Startprijs 600 EUR
Monogram V.D.S.B., Hollandse School 1066
Monogram V.D.S.B., Hollandse School
Startprijs 1.250 EUR
E. Koster, Zeilboten op kalme zee 1067
E. Koster, Zeilboten op kalme zee
Startprijs 2.000 EUR
Paul Schouten, Landschap met koeien 1068
Paul Schouten, Landschap met koeien
Startprijs 300 EUR
18e Eeuws Spaans schilderij, Portret 1069
18e Eeuws Spaans schilderij, Portret
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Rustende paarden 1070
Ongesigneerd, Rustende paarden
Startprijs 200 EUR
W.H. Sjerp, Riviergezicht met zeilboten 1071
W.H. Sjerp, Riviergezicht met zeilboten
Startprijs 200 EUR