Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Dirk Kruizinga, Stilleven met gevogelte 1148
Dirk Kruizinga, Stilleven met gevogelte
Startprijs 60 EUR
18e Eeuws handingekleurd familiewapen Hooykaes 1782 1149
18e Eeuws handingekleurd familiewapen Hooykaes 1782
Startprijs 60 EUR
2x Jacob Eriks, Berglandschappen 1192
2x Jacob Eriks, Berglandschappen
Startprijs 60 EUR
J. v.d. Linde, Stilleven 1195
J. v.d. Linde, Stilleven
Startprijs 60 EUR
G.H. Hendriksen, Boeren interieur met moeder en kind 1224
G.H. Hendriksen, Boeren interieur met moeder en kind
Startprijs 60 EUR
Antieke gravure, Arrivee Flessingue (Vlissingen) 1239
Antieke gravure, Arrivee Flessingue (Vlissingen)
Startprijs 60 EUR
2x Hollands grafiek 1246
2x Hollands grafiek
Startprijs 60 EUR
2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie 1267
2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startprijs 60 EUR
Gesigneerd, Havengezicht 1270
Gesigneerd, Havengezicht
Startprijs 60 EUR
Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot 1271
Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot
Startprijs 60 EUR
M. Misdom, Stadsgezicht Amsterdam, Damrak en toren Oude Kerk. 1275
M. Misdom, Stadsgezicht Amsterdam, Damrak en toren Oude Kerk.
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk, Bomschuiten voor de kust 1281
Onduidelijk, Bomschuiten voor de kust
Startprijs 60 EUR
M. Wildevuur, Vaas met bloemen 1290
M. Wildevuur, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
M. de Jongere, Hollands poldergezicht 1300
M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform 1305
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startprijs 60 EUR
Toegeschreven aan Krishna Reddy, Waterlelies 1309
Toegeschreven aan Krishna Reddy, Waterlelies
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Abstract, 1310
Ongesigneerd, Abstract,
Startprijs 60 EUR
G. Gorter, Landschap met koeien 1318
G. Gorter, Landschap met koeien
Startprijs 60 EUR
2x Afrikaans ikoon 1325
2x Afrikaans ikoon
Startprijs 60 EUR
Lot diverse werken (8x) 1327
Lot diverse werken (8x)
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Havengezicht 1328
Onduid. gesig., Havengezicht
Startprijs 60 EUR
H.A. Daalhoff, Bomen met boerderij 1333
H.A. Daalhoff, Bomen met boerderij
Startprijs 60 EUR
Naar Charles Gruppe, Landschap met paardenkar en boer 1344
Naar Charles Gruppe, Landschap met paardenkar en boer
Startprijs 60 EUR
3x Oude landkaart 1348
3x Oude landkaart
Startprijs 60 EUR