Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese vaas, H 38,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met krijgers in berglandschap decor. Afmeting: H 38,3 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees
Startprijs 45 EUR

3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 19 cm.
Startprijs 40 EUR

Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.

Celadon kom Ø 19,8 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met floraal reliëf. Afmeting: H 7 x Ø 19,8 cm. In goede staat.

Stel Chinese vazen, H 13,5 - 14 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen vaasjes. Blauw/turkoois. Afmeting: 13,5 - 14 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 14,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte drakenbord met ook verso draken. Afmeting: Ø 14,7 cm. In goede staat.

6x Chinese miniatuur vaas
Startprijs 80 EUR

Zes diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Beschadigingen. Afmeting: H 5 - 10 cm. In redelijke staat.

Chinees celadon bord Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon bord in bloemvorm. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha, deels verguld. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 170 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. Onder meer; Imari trekpot, deksel gelijmd. Capucijne schotel + kopje, zotjes decor, goed. Capucijne kom, floraal decor, haarlijn. Afmeting: 8,5 - 24 cm. In redelij...

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met verlopen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 150 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Verte trekpot met floraal/vogel decor, handvat + tuit gelijmd. Twee Cheng Lung dekselpotten met floraal decor. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goe...

Lot Chinees/Japans porselein (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen antiek Chinees/Japans porselein. Onder meer; Japanse dekselkom, 1800. Dekselkom, haarlijn + chip. Kom + cup (chip). Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

Twee delen celadon
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Bord met tekst. 1x Vaas in Sung stijl. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans cloisonné (3x)
Startprijs 70 EUR

3x Chinees/Japans cloisonné. 2x Cloisonné vaas + 2x sokkel. 1x Dekselpot, verguld, met tempelleeuw + sokkel. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese lakwerk dekseldoos
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Chinese lakwerk dekseldoos met figuren/goud decor. Afmeting: 10 x 26 x 10 cm .In goede staat.

3x Chinese kom Ø 18 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen klapmutskommen met karakter tekens/floraal decor. Eén kom haarlijn + chip. Afmeting: H 7 - Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Sung kom met blad decor. 1x Celadon schaal in bladvorm. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

Lot cloisonné (3x)
Startprijs 50 EUR

3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Chinese waterbakje/schaal Ø 11 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen waterbakje met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 30 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Dikwandige Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 14,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander met goud(kleurige) tekst en signatuur op de bodem. Afmeting: 14,5 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 13,8 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotels met floraal decor. Eén haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 13,8 cm. In goede staat.

2x Chinees beeld, H 36 - 37 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee geglazuurde Chinese figuren van terracotta. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.