Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese vaas, H 31 cm. 7312
Chinese vaas, H 31 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese waterpot 7313
Chinese waterpot
Startprijs 100 EUR
Chinees Imari kop + schotel 7314
Chinees Imari kop + schotel
Startprijs 100 EUR
2x Chinese kop + schotel 7315
2x Chinese kop + schotel
Startprijs 1.000 EUR
Chinese kom Ø 14,9 cm. 7316
Chinese kom Ø 14,9 cm.
Startprijs 300 EUR
Armorial bord Ø 16 cm. 7317
Armorial bord Ø 16 cm.
Startprijs 200 EUR
Japanse vaas, H 26,3 cm. 7318
Japanse vaas, H 26,3 cm.
Startprijs 200 EUR
Grote celadon vaas, H 46,3 cm. 7319
Grote celadon vaas, H 46,3 cm.
Startprijs 450 EUR
Sang de Boeuf vaas, H 17,5 cm. 7320
Sang de Boeuf vaas, H 17,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Japanse Imari schaal Ø 34 cm. 7321
Japanse Imari schaal Ø 34 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese brushpot Ø 19 cm. 7322
Chinese brushpot Ø 19 cm.
Startprijs 900 EUR
3x 18e Eeuwse Chinese kopjes Ø 6,7 cm. 7323
3x 18e Eeuwse Chinese kopjes Ø 6,7 cm.
Startprijs 600 EUR
2x 18e Eeuwse Chinese kop/schotels 7324
2x 18e Eeuwse Chinese kop/schotels
Startprijs 350 EUR
Lot Chinees porselein 7325
Lot Chinees porselein
Startprijs 600 EUR
3x Chinese vaas (miniatuur) 7326
3x Chinese vaas (miniatuur)
Startprijs 60 EUR
Lot porselein (China/Japan) 7327
Lot porselein (China/Japan)
Startprijs 60 EUR
2x Chinese lamp 7328
2x Chinese lamp
Startprijs 150 EUR
Chinese kom Ø 14,2 cm. 7329
Chinese kom Ø 14,2 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon vaas, H 14 cm. 7330
Chinese celadon vaas, H 14 cm.
Startprijs 350 EUR
Lot antiek Chinese borden (6x) 7331
Lot antiek Chinese borden (6x)
Startprijs 200 EUR
Chinese theebus, H 11,5 cm. 7332
Chinese theebus, H 11,5 cm.
Startprijs 400 EUR
2x Familie Rose vaas, H 15,6 cm. 7333
2x Familie Rose vaas, H 15,6 cm.
Startprijs 600 EUR
Celadon schaal + kistje 7334
Celadon schaal + kistje
Startprijs 400 EUR
Lot Chinees Imari kopjes/schotels 7335
Lot Chinees Imari kopjes/schotels
Startprijs 120 EUR