Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese maanvaas, H 33 cm. 7602
Chinese maanvaas, H 33 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese vaas met tekst, H 35,3 cm. 7597
Chinese vaas met tekst, H 35,3 cm.
Startprijs 800 EUR
Familie Rose schaal 7506
Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR
Chinese bloempot Ø 20 cm. 7417
Chinese bloempot Ø 20 cm.
Startprijs 800 EUR
Bruschpot/Familie Verte 7415
Bruschpot/Familie Verte
Startprijs 800 EUR
Chinese waskom Ø 26,2 cm. 7332
Chinese waskom Ø 26,2 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese brushpot/Familie Rose Ø 19 cm. 7265
Chinese brushpot/Familie Rose Ø 19 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese bloempot Ø 22 cm. 7183
Chinese bloempot Ø 22 cm.
Startprijs 800 EUR
2x Kanton bloempot + onderschotel 7074
2x Kanton bloempot + onderschotel
Startprijs 800 EUR
Chinese schotel 7534
Chinese schotel
Startprijs 750 EUR
Zeldzame set Chinees porselein 7633
Zeldzame set Chinees porselein
Startprijs 700 EUR
Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm. 7619
Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Startprijs 700 EUR
Chinese celadon vaas Ø 14,3 cm. 7527
Chinese celadon vaas Ø 14,3 cm.
Startprijs 700 EUR
Chinese wierookbrander Ø 13,3 cm. 7434
Chinese wierookbrander Ø 13,3 cm.
Startprijs 700 EUR
Fam Rose vaas, H 28 cm. 7359
Fam Rose vaas, H 28 cm.
Startprijs 700 EUR
Chinese schaal Ø 28,3 cm. 7322
Chinese schaal Ø 28,3 cm.
Startprijs 700 EUR
Celadon vaas (geribt) 7573
Celadon vaas (geribt)
Startprijs 650 EUR
Chinese dekselvaas met brons, H 59 cm. 7214
Chinese dekselvaas met brons, H 59 cm.
Startprijs 650 EUR
Zilveren bord & kan (Vietnam) 7051
Zilveren bord & kan (Vietnam)
Startprijs 650 EUR
Oude Chinese oorvaas 7699
Oude Chinese oorvaas
Startprijs 600 EUR
Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm. 7579
Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese terrine + onderschotel 7574
Chinese terrine + onderschotel
Startprijs 600 EUR
Bronzen censer 7564
Bronzen censer
Startprijs 600 EUR
2x 18e Eeuwse cheng lung kom Ø 19 cm. 7509
2x 18e Eeuwse cheng lung kom Ø 19 cm.
Startprijs 600 EUR