Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese Fam. Rose vaas, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Boeddha figuur (staand), H 72 cm.
Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen staande boeddha met goud decor. Geheel staand op lotus-voet. Ronde voet mist een paar deeltjes, rest goed. Afmeting: H 72 cm.

Chinese theepot
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 400 EUR

2x Chinees porselein. 1x Schenkkan met draak decor. 1x Celadon viskom met vissen binnen in. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 16 - 21,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese sweet meat dishes
Startprijs 80 EUR

2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.

Chinese Mei ping vaas, H 27 cm.
Startprijs 175 EUR

Chinees porseleinen Mei ping celadon vaas met goudkleurige tekst, blad reliëf en merkteken. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Paar Chinese borden Ø 16,6 cm.
Startprijs 900 EUR

Twee Chinees porseleinen borden met front + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met figuren en kostbaarheden decor. Met dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20, 5 cm. In goede staat.

Ruby back plate
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Ruby back plate
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 750 EUR

Chinees porseleinen schaal met oranje/rood floraal goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 4 x 14,7 x 8,7 cm. In goede staat.

6x Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Waarvan vier borden goed, één bord haarlijn, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese kopjes (11 x)
Startprijs 100 EUR

Lot met elf antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. Onder meer; Kang Xi, Mandarijn, Familie Rose, Cheng Lung. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, twee kopjes haarlijn + chip, twee kopjes chip. Afm...

4x Chinees porselein (divers)
Startprijs 100 EUR

Vier delen divers Chinees porselein. Onder meer; 2x Ice crack voorraad vazen met stemgember in siroop (Tung Chun Canning Co). 1x Trekpot met draak decor. 1x Kantonese vaas. Afmeting: 14,5 - 30 cm.

2x Chinese kom Ø 9,8 - Ø 11 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen. 1x Geel glazuur met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Blauw glazuur met hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: Ø 9,8 x Ø 11 cm. In goede staat.

Japans Imari bord Ø 39,8 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japans Imari porseleinen schotel met draken, olifanten, figuren, floraal en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 39,8 cm. In redelijk/goede staat.

5x Japan/China (divers)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen divers porselein uit Japan/China. Onder meer; Satsuma, blanc de chine, familie rose cup (chips). Eén deksel satsuma gelijmd. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Drie schotels (18e eeuw)
Startprijs 50 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11,4 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 30,5 - 33 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Vaas met draken decor. 1x Flesvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk (hals beschadigd). Afmeting: H 30,5 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met ribbels + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 16,2 cm.
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Onderrand schade. Afmeting: H 19 x Ø 16,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 26 cm.
Startprijs 900 EUR

Chinees porseleinen Clair de Lune vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,6 cm. In goede staat.