Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schotel Ø 39 cm.
Startprijs 300 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel met Kang Xi bodemmerk. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.

Chinees boeddha figuur
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Tung Ch. 19e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Set kop + schotels (6x)
Startprijs 700 EUR

Set van zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Coulissen landschappen en hert decor. Ca Mau Binh Ghuan Cargo. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 24,5 - 25,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 24,8 - Ø 25,2 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 24,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden. Tuin/koekoek decor. Met bodemmerk. Eén bord randfrit. Eén bord haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Vier 3-delige rijstkommen met floraal/vogel/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 24,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen pot met oren. Kostbaarheden + gelukstekens decor. Bodem heeft aflaat opening (origineel). Wijnhouder? Bovenrand randfrit en enkele randrestauraties. Afmeti...

Wanli stijl bord Ø 21,6 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord in Wanli stijl. Tuin decor. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 19,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: H 9,3 x Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 300 EUR

9x 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels. Peterselie/tuin decor. Vier tekens bodemmerk, met dubbele bodemring. Negen schotels goed, één schotel chip. Zes kopjes goed, twee kopjes chip....

2x Grote Chinese Cheng Lung kom Ø 41,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met geisha + zotjes in tuin + floraal decor. 1x Haarlijnen + chip. 1x Gelijmd, gekramt, haarlijnen. Afmeting: H 16,5 x Ø 41,5 cm. I...

Chinese mosterdpot, H 13,5 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung mosterdpot met hanengevecht decor. Handgrip gelijmd. Afmeting: 13,5 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 28,2 cm.
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 28,2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese kop + schotels (6x)
Startprijs 250 EUR

Lot Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop + schotels met coulissen decor. Met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Schotels goed, 1x randfrit. Kopjes goed, iets randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In...

3x Chinees bord Ø 21,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Kantonees kaststel
Startprijs 250 EUR

Antiek vijf-delig Chinees porseleinen Kantonees kaststel met paradijsvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Eén vaas heeft breuk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 26 cm.
Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met tuin/bamboe decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop + schotels
Startprijs 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 5x kop + 4x schotel. In goede staat, alleen randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm.

Zeldzame Chinese pijpvaas
Startprijs 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi pijpvaas met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas
Startprijs 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi stijl dekselvazen met floraal/vlinder decor + vier tekens bodemmerk. Deksels chips. Vazen goed. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kang Xi porselein
Startprijs 120 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bord met landschap/floraal decor, haarlijn + chips. Grote Kang Xi kom met bodemmerk, floraal decor, twee haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 18 - 21,5 cm. In r...

3x Chinese vaas
Startprijs 150 EUR

Drie 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Vlinder/floraal/draken decor. Eén deksel chip gelijmd, verder goed. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met lange Lijs/floraal/vogel/vleermuis decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Startprijs 120 EUR

Groot lot oud/antiek Chinees porselein. Onder meer; Kang Xi, Familie Verte, Cheng Lung et cetera. 17e, 18e en 19e Eeuw. Beschadigd, maar ook delen goed. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari bord Ø 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Hectagonaal. Enkele chip. Afmeting: Ø 22 cm.In redelijk/goede staat.

Kang Xi vaas
Startprijs 650 EUR

2x Chinees kang xi bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tobacco leaf decor. Beide borden minimale chip. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Chinese drakenschotel Ø 20 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee diepe Chinees porseleinen draken-borden met dubbele blauwe bodemring. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 20 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi borden Ø 24 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen kang xi borden met pioenrozen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Aziatische zilveren pronkbokaal
Startprijs 150 EUR

Zeldzame antiek Chinees/Japanse zilveren gemberpot met filigrain florale bewerking, geplaatst op 3 poten. De gemberpot is voorzien van een losse zilveren binnenbeker. De buitenkant is voorzien van flo...

Lot capucijne (11x)
Startprijs 250 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit 5x kop + 6x schotel. Perzik/floraal decor. Twee schotels goed. Vier schotels haarlijn. Drie kopjes goed. Twee kopjes, één haarlijn, één chip. Afmet...

6x Kang Xi schotel
Startprijs 200 EUR

Chinese vaas, H 38 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Stel Wucai potten
Startprijs 400 EUR

7x Bibelot vaasjes
Startprijs 150 EUR

Lot met zeven antiek Chinees porseleinen bibelot vaasjes. Eén vaas met chip. Afmeting: H 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 23,8 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese trekpot Ø 22 cm.
Startprijs 4.500 EUR

Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Ruby back plate (bird)
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

4x Chinees bord Ø 26 cm.
Startprijs 300 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.

4x Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen diepe borden met tuin decor. Drie borden goed. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Stel Wanli schalen
Startprijs 400 EUR

Chinese blue powder bowl Ø 26,7 cm.
Startprijs 180 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen powder blue kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26,7 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese blue powder dekselkommen
Startprijs 300 EUR

Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen blue powder deksel-kommen met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 14,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met draak, H 16,3 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal/goud/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16,3 cm. In goede staat.

3x Kantonese dekseldoos
Startprijs 225 EUR

Drie 19e eeuws ronde Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekseldozen met figuren/dieren/floraal en goud decor. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startprijs 450 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Deksels zitten vast. Eén deksel randfrit. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas
Startprijs 300 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogels/floraal decor. Eén vaas goed. Eén vaas randschade. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese stemcup Ø 10 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen stemcup met oxide rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Familie Verte bord
Startprijs 2.000 EUR

Lot Chinees (4x)
Startprijs 90 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 3x 18e Eeuwse schotel met zilveren montuur, waarvan de tazza is gelijmd. 1x Grote gemberpot. Afmeting: 9,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Startprijs 150 EUR

Lot Chinees porseleinen kop + schotels (11x). Onder meer; Kang Xi + Cheng Lung. Diverse decors. 18e - 19e Eeuw. 2 Kopjes goed. 5 Kopjes haarlijn. 1 Schotel goed. 3 Schotels minimale haarlijn/chip. Afm...

2x Chinees bord Ø 18,7 - 37 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Groot Cheng Lung floraal bord. 1x Chinees bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Eén chip. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,7 - 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 150 EUR

Lot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + bodemmerk. Vier kopjes, twee kopjes één haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Zes schotels, vijf schotels goed, één s...

Sang de Boeuf vaas, H 41 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Gebruikssporen. Afmeting: H 41cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Startprijs 500 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. Randfrit. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 1.000 EUR

Chinese Yixing theepot met reliëf decor + gouden figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

2x Cheng Lung dekselschaal + onderschalen
Startprijs 700 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung dekselschalen + onderschaal. Landschap/pagode decor. Eén onderschaal chip, verder goed. Afmeting: 10 x 18 x 10 cm.

Chinese wierookbrander
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinese wierookbrander van brons, met foo-hond en draken. Bodemmerk. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Set borden (6x) Ø 22,3 cm.
Startprijs 700 EUR

Set van zes Chinees porseleinen Kang Xi borden met peterselie decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Grote set borden (10x) Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

Set van tien 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met pagodes/figuren bij kust decor. Gecontourneerd. Vier borden goed (randfrit). Zes borden chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In red...

Chinese Yixing theepot
Startprijs 1.200 EUR

Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese bloempotten
Startprijs 800 EUR

Twee Chinees porseleinen bloempotten met vissen decor. Afmeting: 21 x 28 x 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 75 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...

Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor
Startprijs 1.800 EUR

Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot (vierkant)
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen bloempot met landschap/vogel decor. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: 39 x 39 x 39 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese dekselvaas, H 118 x Ø 52 cm.
Startprijs 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Noir dekselvaas met draken en floraal decor. Afmeting: H 118 x Ø 52 cm. In goede staat.

Chinese theebus en kan met zilverwerk
Startprijs 280 EUR

Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...

Sung vaas, H 31,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met floraal reliëf decor. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.

Familie Rose kist
Startprijs 500 EUR

2x Chinees bord Ø 21,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. 1x Imari, floraal/goud decor. 1xQueng Lung Met tuin decor en bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

5x Chinees bord Ø 26,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Huanghuali penselenpot Ø 20,6 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinese sauskom
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas (vierkant)
Startprijs 400 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 23 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 20,3 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinees servies
Startprijs 850 EUR

Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...

Chinese stemkom Ø 17 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen stemkom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 11,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 150 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 2x Gemberpot, één deksel schade. 2x Kopje + 1x schotel Kang Xi, 17e - 18e eeuw, met bodemmerk, schotel haarlijn, kopjes minimale chips. 1x Cheng Lung...

Chinese Cheng Lung schotel Ø 42 cm.
Startprijs 1.450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Startprijs 1.450 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

3x Chinese vaas, H 18 - 18,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met Familie Rose decor. Republiek stijl. Floraal/goud/tekst + signatuur. Afmeting: H 18 - 18,6 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese tegel
Startprijs 450 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen warmhoudtegel. Deels opengewerkt, met draken decor. Afmeting: 27,5 x 27,5 x 3,2 cm. In goede staat.

Chinese Mille Fiori vaas, H 27,4 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 24 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese, vierkant porseleinen celadon vaas met reliëf teksten in goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Chinees diep bord Ø 16 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese perzikvaas, H 32,3 cm.
Startprijs 650 EUR

Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.