Chinese celadon pot op drie pootjes, met bruin/grijs glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse cloisonne borden met kraanvogel decor. Meiji periode. Circa 1880. Eén onderkant iets beschadigd. Afmeting: ø 30,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde schotel. Floraal en goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten met rode Foo-honden + tekst + één bodemmerk. Chip tuit. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Queng Lung borden. 18e Eeuw. Bestaande uit: Papbord, haarlijn + chips. Drie octagonale borden met landschap decor. Eén bord gerestaureerd, één bord haarlijn, één bord goed. Af...
Kleine 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vruchten decor. Bodemmerk. Afmeting: 8 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vlinder decor. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen rolvazen met draken decor. Lampenvoeten, gaatjes in bodem. Afmeting: H 40 x ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselpot met prunus decor. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote geglazuurde Chinees keramieken trekpot met bodemmerk. Afmeting: 27 x 19 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor. Met vier-tekens bodemmerk. Bovenrand chip + haarlijn. Afmeting: H 21 x Ø 9,5 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal met paradijsvogel + bodemmerk, circa 1900, goed. Eén maal met floraal decor + bodemmerk, 19e eeuw, haarlijn. Eén maal met figuren in landschap/vleermu...
Twee antieke Chinees porseleinen rolvazen met figuren in landschap decor en vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 30,5 - Ø 10,2 cm. In redelijk, goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen penselenpot met landschap/baai/boten/huizen/figuren en tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...
Negentien delen oude/antieke jade voorwerpen. Onder andere: Figuren, amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom met Amsterdams' Bont decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met loodglazuur en roze florale decors. Met bodemmerk. Lampenvoet geweest. Gat in bodem. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Licht blauw geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en opgewerkte ringen. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kang Xi schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding, één chip. Eén kop en schotel met gecontourneerde omranding + Lange Lijs dec...
Vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot antiek Chinees/Japans porseleinen serviesgoed. Divers. 18-Delig. Kop en schotels, onder andere 13x Familie Verte, 5x Japan, eierschaal. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met perzik decor en Queng Lung bodemmerk. Afmeting: H 57 x Ø 36 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Quan Yin met crackle ware glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung diepe schotels met vaas in tuin decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 28 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 14,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, b...
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse Queng Lung vleesschaal, gelijmd. Republiek Familie Rose vaas, chip gelijmd. 19e Eeuwse Chinese vaas met tekst + Familie Rose decor, oren afgebro...
Zware antieke Chinese gietijzeren ketel met kopergedreven deksel. Afmeting: 17 x 21 x ø 16 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk griffeldoos met mussen decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 23,5 x 6,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese/Japanse bronzen vaas met floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met vogels op bloesemtakken decor. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gietijzeren bord met tekens en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: 2 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen snuffbottles met kinderen decor en bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 10 cm. In goede staat.
Hoge antieke Chinese houtgestoken zes-kantige hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/landschap decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 21,5 - ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kraagvaas met draken en phenix decor. Afmeting: H 43 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Balustervormig. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden. Eén maal met vaas decor, blauw-wit, minimale chip. Eén maal Familie Rose, floraal decor. Afmeting: ø 16,7 - 16,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels. Eén maal floraal/goud decor, gerestaureerd. Eén maal diepe schotel met bonsaiboom, gelijmd. Eén maal gecontourneerde schotel, goed. Afmeting: Ø 30 - Ø...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 21 - Ø 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Heel en beschadigd. Onder andere 18e eeuwse Chinees blauwe kom (heel). 19e Eeuwse kom met groen glazuur (heel). etc. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Tibetaanse bronzen rituele Vajra. Boeddhisme/Hindoeisme. Afmeting: 17,5 x 17 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse porseleinen Arita schotel met coulissen decor. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bamboe decor. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemvaas decor. Eén chip. Afmeting: ø 28,3 cm. In goede staat.
Drie grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Eén maal tuin decor met vaas, haarlijn. Eén maal tuin decor met kraanvogels, Queng Lung + gemerkt, haarlijn + chip. Eén maal koekoek in ...
Twee delen antiek Chinees porselein. Beschadigd. Bestaande uit: Wanli bord. Chinese klapmuts kom. Afmeting: ø 19 - 20 cm. In matige staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in het huisje. Beschadigd. Afmeting: Ø 23,5 cm. In matige staat.
Grote Chinese gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen kommen. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 12 - ø 16 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Blanc de Chine Quan Yin's + Familie Rose vaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Kom, 18e eeuw, Familie Rose tuin decor, haarlijn. Kom, 18e - 19e eeuw, Familie Rose tuin decor, gelijmd. Kom, 18e - 19e eeuw, pagode + tuin decor....
Drie delen antiek. Divers. Bestaande uit: Japanse benen godheid. Chinees porseleinen fluitje. Antieke filigrain houder met lakstempel. J. van Best pompen. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Chinese loep met wit metaal en jade. 20e Eeuw. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen met bodemmerk, één chip gelijmd, circa 1920. Eén gemberpot, Kanton, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kop en schotels. Floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren boeddha in lotushouding. Afmeting: 21 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wanli Gendi schenkkan met Chinese tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 24 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en floraal/vogel emaille decor. Afmeting: 12 x 20 x Ø 11 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met figuren in hemel decor, hert, paradijsvogel en figuren op veranda decor. Afmeting: H 15,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met schrift rondom + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 15,6 x Ø 19,6 cm. In goede staat.
Prachtige antieke houtgestoken Chinese hocker met floraal decor, klauwpoten en zeskantig blad met marmer. Afmeting: 60 x 36 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen wierookbrander met floraal/olifanten decor. Koro. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...
Zes antieke Chinees porseleinen kommen + schaal. 18e - 19e Eeuw. Familie Rose, Imari kommen, haarlijnen + chip. Schaal heeft draken decor + bodemmerk, gaaf. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede sta...
Chinees porseleinen Familie Verte pot met draken decor en zes-tekens bodemmerk. Met console. Afmeting: H 9,5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese roodlak houten dekseldoos met floraal snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 20 x ø 42 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, vaas met prunus decor (bodemmerk), twee kopjes (één haarlijn), capucijner schotel, schenkkan zonder deksel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/go...
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Chinees porseleinen bord met Chinese tekens en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse octagonale kop en schotel, schotel gelijmd. Drie 19e eeuwse Chinese miniatuur vaasjes, chips. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In redelijke staat.
9x China. Bestaande uit: Jade Quan Yin, beschadigd. 2x Chinese miniatuur vaasjes, beschadigd. 2x 18e - 19e Eeuwse kopjes, haarscheur. 4x 19e Eeuwse schotels, 2x chips, 2x gaaf. Afmeting: 5 - 16 cm. In...